• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kupa e Mbretit, fiton Valencia

cent

...Lontano
33e08co.jpg
Skuadra e Valverdes fiton 2-0 ndeshjen e parë me Osasunën
Valencia hodhi një hap të rëndësishëm drejt çerekfinaleve të Kupës së Mbretit në Spanjë, pas fitores 2-0 në fushën e Osasunas.
Golat e Dani Parejos dhe Roberto Soldados hipotekojnë kualifikimin e skuadrës, që sipas kalendarit në turin tjetër mund të ketë si kundërshtar Realin e Madridit.
Fitorja në stadiumin “Reyno de Navarra” në Pamplona ishte e dyta radhazi për Valencian në drejtimin e trajnerit të ri, Ernesto Valverde.
Në të dyja rastet, “viktima” ka qenë Osasuna, kundërshtar të cilin “Los Che” e kishin mposhtur edhe gjatë fundjavës në kampionat.
Faza e 1/8-ave të Kupës së Mbretit do të vazhdojë sot në mbrëmje me pesë ndeshje, ku në fushë zbresin Barcelona, Reali i Madridit, Atletico Madrid dhe Athletic Bilbao./Tch
 
Top