• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kultura Diplomatike Mbretërore

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Mbreti Gjergji i VI dhe Mbretëresha Elizabeta duke u relaksuar në kopshtin e Kështjellës së Windsor-it. (1946)

King George.jpg
 
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Sa llafe keni apo jo...
Opo lereni te zonjen te postoje e kush tjeter deshiron le ta beje..une se gjeta veten ndejta jashte kesaj..
Apapa c'paski qene
 

Moonlight

Staf në FV.AL
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Sa llafe keni apo jo...
Opo lereni te zonjen te postoje e kush tjeter deshiron le ta beje..une se gjeta veten ndejta jashte kesaj..
Apapa c'paski qene
Po kur e gjete jashte ...pse u fute brenda?
Sa pa lidhje futesh ndonjehere....
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Mbreti i ri : Felipe dhe betimi i tij
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Duka i Albes me Mbretereshen e Spanjes, Carla & Nicolas Sarcozy ne Pallatin Mbreteror te Madridit (2009)

Duka i Albes.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Perandoresha e Japonise, gjate ceremonise funebre te Perandorit Nagako! (2000)

Perandoresha e Japonise.jpg
 

Passion

Antarë i Respektuar
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Eshte stad i larte,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

Faleminderit qe i solle Briciolo.

Aristokraci e gjalle.
Jam pro komentit te Darius ne faqen e meparshme.
:)
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Farah Pahlavi (ish Perandoresha e Iranit modern) - Rreth viteve 60!

Farah Pahlavi.jpg
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Milano
Titulli: Kultura Diplomatike Mbretërore

Grace Kelly dhe Jackie Kennedy (24 May 1961 - Shtepia e Bardhe)

15966193_1386935238015556_4824181188067390263_n.jpg
 
Top