• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kulmet...

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Kulmet...

A e dini kush kulmi i pertacise?
Ta marresh gruan me barre :D


Kulmi i shancit?
Te futesh doren ne nje thes plot me femra dhe te kapesh nje mashkull :D


Kulmi i genjeshtres ?
te thuash te verteten:confused:

Po kulmi i dy morrave te koka e tullacit?
Te kapen per dore se mos rreshkasin :D
hhahahahahahahhahahahahaahhahahahahahaha :p:p:p:p

Kulmi zgjuarsis?
Kur del i pari klases ne shkkolen e budallenjve :p:p:p:p:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Pe: Kulmet...

Kulmi vshjes qe me kan par syt ne tiran :):)
Trecerekshe corape te bardha dhe kpuc me maj lart nje bluze e shkruajtur me germa te medhaja SCARFACE :D:D
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Kulmet...

Kulmi ne futboll?
Te luash vetem dhe te marresh karton te kuq!

Kulmi i besimit??
Te besosh se mamaja jote eshte e virgjer!

Kulmi i xhelozise?
Te ndahesh nga gruaja se ta marresh vesh qe ajo eshte e dashuruar me ty!

Kulmi i varferis??.....
Ta blesh buken ne Second Hand

Kulmi i Shpejtesise??
Te rretullohesh rreth nje palati edhe te shohesh kembet prapa !
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Kulmet...

Kulmi i pedikyres??
Te'i rregullosh thonjte kembes te krevatit

Kulmi i durimit?
Te mbash uje ne goje deri sa te dalin bretkosa

Kulmi i puthjes?
Te puthesh nje buze kanali!!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Kulmet...

KUlmi i verbimit?
Ta shofi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut?
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit?
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend te dyte!

Kulmi i turpesise?
Te peshtysh nje plake ne fytyre dhe ta pyesesh perse qan (gjynaf per kte

Kulmi i racizmit?
Te pish whiskey Black&White me gota ne ndryshme!!
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Kulmet...

Kulmi i transmesionit:
te rregjistrohesh ne studiot e nje radio dhe te dalesh ne tv
----------------------
Kulmi i sikletit:
Te ngjitet shoferi bashke me autobuz neper shkalle
----------------------
Kulmi i shpifjes uffa
Te mbytesh ne nje bute me qurre
----------------------
Kulmi i fatkeqsis:
Te luash rolin e budallait dhe te ngelesh i tille
-----------------------
Kulmi i matematikes
Te flesh me 2 te panjohura dhe mos te zgjidhesh asnjeren
------------------------
Kulmi i aviacionit:
Te fluturosh ne qiellzen e gojes
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Titulli: Kulmet...

kulmi i vdekjes: Te vdesesh nga halli..

Kulmi i mushkonjes: T'i hyje nje mushkoje nje mize ne sy..

Kulmi presionit: T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret
 
Top