• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kujt nga Forumit do i jepnit shpulla ose dajak?

Vinjol

Offline......
Vendndodhja
Fier
Vec mallakastriote 1.55 mos te jesh. Se 1.85 jam vete e kam frike se tee shtyp em kembe. A te keqen....
O @Hilarious Nese vertet do pijme nji kafe tek code.....
Ke me I pa pronaret qe do me thone shyqye qe dole

:)
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Vec mallakastriote 1.55 mos te jesh. Se 1.85 jam vete e kam frike se tee shtyp em kembe. A te keqen....
O @Hilarious Nese vertet do pijme nji kafe tek code.....
Ke me I pa pronaret qe do me thone shyqye qe dole

:)
o Vinjol po 1.54 jam e gjate 😟 ,hidh ca centimetra ketej te vete 1.60 te pakten 😂...se ve ne dyshim qe mund ti njohesh ,dhe pertej shakave je shume djale i mire,do ishte kenaqsi te pinim kafe bashke por ja lem kohes them une ,se ne pergjithsi eci pa plan 🤗
 

Vinjol

Offline......
Vendndodhja
Fier
Tejkalim shpejtesie ..... dhe korrupsion policeve
Mkishin kap jamerat jqj :( qe mbanin kta ne trup :( :( kta lamashat w fierit me cun direkte ne gjykate.... me dhane burg + heqje patente pa afat :(
Me volen pak :( dhe mbylla ceshtjen e burgut
Patenta.... ka po ma shtyjne jo kte muaj po tjetrin
 

Hilarious

😍☀️
Staf në FV.AL
Mosha
22
Vendndodhja
Vlore
Tejkalim shpejtesie ..... dhe korrupsion policeve
Mkishin kap jamerat jqj :( qe mbanin kta ne trup :( :( kta lamashat w fierit me cun direkte ne gjykate.... me dhane burg + heqje patente pa afat :(
Me volen pak :( dhe mbylla ceshtjen e burgut
Patenta.... ka po ma shtyjne jo kte muaj po tjetrin
aman mos rënç ne duart e ketyre ,po shyqyr qe paske mbyll mire çeshtjen e burgut ,pa patenta cop kartoni ja do e maresh prap
 
Top