• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kujt nga Forumit do i jepnit shpulla ose dajak?

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
eshte lista gjate me shpulla e me dhembin duret. po nja 2 jo dajak po do ja theja brinjet
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@iva-s. Nja dy shpulla te embla sa per provokuar ca ndjenja me temperature te larte ;)
Epo shoke qe te te jap shpulla,pike e zeze,qofsh ti qe je.
(Shaka se e di bindshem qe ti ben shaka):p
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Epo shoke qe te te jap shpulla,pike e zeze,qofsh ti qe je.
(Shaka se e di bindshem qe ti ben shaka):p
As faleminderit s'di te thuash... :(
Nuk e di pse lodhem kote me ty! Ti kenaqesh me shpullat e mia provokuese, ndersa une s'perfitoj gje vecse nje dhimbje te lehte te dora... S'duhet te bej me sakrifica te tilla - s'te prek me fare me dore!
Heren tjeter me kamzhik!
 
  • Disslike
Reactions: Ivy

MrCool

Lost
Me tere kete mllef qe ta kam mbledhur?? Yhh, madje dhe nje mbrapct :p
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
...a munesh be me paramendu mu qu n'sabah, e sat kthehesh pi ons tjeter, me kqyr @Ajodreqia ngat en krevat tonin pa make-up?! kukuuuh be apet qizme ftyrs ja kisha rras!!! lol
Qa me ba qe at rast ske me pas kurr njet tane 😁
 
Last edited by a moderator:
fshirses lol
 
Top