‘Kujdes nga komshinjtë, takime të forta erotike”

Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi: Gjeni varkë për mos t’u mbytur!​

Meri Shehu ka nxjerrë zbuluar se cilat do jenë shenjat e horoskopit më flirtuese gjatë kësaj vere dhe do kalojnë një periudhë shumë të bukur.
Dashi
Nje moment shume cilesor ne lidhje me ndjenjat tuaja dhe planet per te ardhmen. Do ndodh nje ngjarje e rendesishme kete periudhe dy javore qe ju ndryshon jeten por mbyllet nje cikel punesh.

Demi
Per ju hena e plote ne Bricjap tenton te shikoni edhe nje here nje pune te paperfunduar ne lidhje me nje udhetim jashte vendit apo me ndryshimin e rrjedhes se jetes suaj ne nje vend tjeter. Por edhe nje ceshtje ligjore duhet te perfundoj.

Binjaket
Ndjenjat dhe emocionet tuaja do ju bejne me shume se kurre romantik dhe te ndjeshem nga dashuria. Do kerkoni te takoni dike qe e keni shume ne mendje.

Gaforrja
Partneri juaj tenton te bej dominancat ne lidhejn tuaj. Por edhe mund te paralajmeroj ne disa raste se deri ketu ishit bashke dhe deshiron te beje nje hapje te re.

Luani
Ne lidhje me perditeshmerine dhe punen do perjetoni nje emocion te forte qe ju vjen si nje mundesi qe nese nuk keni shijuar gjerat e medha te pakten te shijoni ato gjerat e vogla qe ju vijne rrotull.

Virgjeresha
Jeni ne nje kulm erotik dhe me mundesi te beni realitet nje enderr ne fushen e ndjenjave. Por emocionet e forta mund t’ju behen me shume kerkuese dhe kritike. Kujdes mos e zevendesoni romancen me shkopin.

Peshorja
Jeni nje shenje qe do kerkoni nje ndricim apo plotesim ne marrdheneit familjare. Nje takim me dike qe jeton afer jush do kthehet ne nje takim shume romantik. Kujdes komshijte pasi mund te afroheni me shume por edhe mund t’ju kontrrollojne me shume.

Akrepi
Nje mundesi e madhe flirtimi dhe komunikimi romantik. Mos e humbni davane per nje udhetim apo per nje reklamim te puneve dhe ideve tuaja. Do keni nje takim me nje person te rendesishem dhe me pushtet.

Shigjetari
Ju duhet kjo hene e plote per te plotesuar ndjenjat dhe per te plotesuar anen financiare qe te kaloni ne nje plan tjeter me te larte. Por do jeni vertet te privilegjuar ne planin social per nje mbeshtje ekonomike dhe shoqerore.

Bricjapi
Jeni shenja e henes se plote. Do jeni pak me shume se sa mund te jeni si ne dashuri si ne kritike dhe si ne ftohtesi ne disa raste. Por te gjithe akujt e ngrire do shkrijne. Perpiquni te gjeni nje varke per te mos u mbytur ne pellgun e shkrirjes tuaj.

Ujori
Shume emocional dhe te ndjeshem ne kete periudhe. Do nxirrni ne pah deshirat tuaja dhe talentet tuaja por edhe te keqen qe ju ka munduar ne shpirt. Ka ardhur koha te clironi veten tuaj.

Peshqit
Hena e plote ne Bricjap ne kombinim te mire me Jupiterin ne shenjen tuaj do beje mrekulli per te lindurit ne dhjetediteshin e pare te shenjes tuaj. Aty do ndodhin ngjarje te rendesishme kete dy javorsh.

Dosja.al
 
Ujori
Shume emocional dhe te ndjeshem ne kete periudhe. Do nxirrni ne pah deshirat tuaja dhe talentet tuaja por edhe te keqen qe ju ka munduar ne shpirt. Ka ardhur koha te clironi veten tuaj.
Do filloj tmaj kaçavid kryq me vete u pa puna liro shtrengo ?
 
Ne lidhje me perditeshmerine dhe punen do perjetoni nje emocion te forte qe ju vjen si nje mundesi qe nese nuk keni shijuar gjerat e medha te pakten te shijoni ato gjerat e vogla qe ju vijne rrotull.


??????????
E kuptova
Dhe ksaj rradhe do e boj vet te bukur javen, muajin, vitin... e kshu me rralle ?

@Darius si mendon ti ?
 
Ne lidhje me perditeshmerine dhe punen do perjetoni nje emocion te forte qe ju vjen si nje mundesi qe nese nuk keni shijuar gjerat e medha te pakten te shijoni ato gjerat e vogla qe ju vijne rrotull.


??????????
E kuptova
Dhe ksaj rradhe do e boj vet te bukur javen, muajin, vitin... e kshu me rralle ?

@Darius si mendon ti ?
Dimmi, tutto per te ??
…e kam fjalen per gatim ?‍?
 
Aa mos ja fut kot ?
Binjaket
Ndjenjat dhe emocionet tuaja do ju bejne me shume se kurre romantik dhe te ndjeshem nga dashuria. Do kerkoni te takoni dike qe e keni shume ne mendje
 
Top