• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kujdes! E pini kafenë me qumësht? Nga këtej e tutje nuk duhet, ja pse!

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve

Padyshim që shumica prej nesh kur pimë kafe, shtojmë edhe qumësht për ta lehtësuar apo bërë më të shijshme…

Por, ky zakon sjell si rezultat refuzimin e kalciumit nga organizmi ynë.
Sipas studimeve të fundit mjekësore, kur qumështi kombinohet me sasi të lartë kafeine, rritet përqindja e kalciumit në urinë dhe shkakton “zbrazjen” e kalciumit në zorrë...Lajmeonline
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Kujdes! E pini kafenë me qumësht? Nga këtej e tutje nuk duhet, ja pse!

Ehu ca nuk nxjerrin cdo dite,e pothuajse cdo jave studimi i fillim javes bie ne kundershtim me studimin e fundjaves lol
 
Top