Ku është shija ?

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Pe: Ku është shija ?

Qendron tek gjuha per mendimin tim. Ate qe shijoj une nuk e shijon ti, e anasjelltas.
Cfare shijon gjuha ime eshte ndryshe nga e te tjereve... Psh une cdo gje e ha te nxehte (pervec akullores dhe pijeve freskuese). Familjaret e mi hane te njejten gje te vaket ose te ftohe; atyre ashtu i shijon, mua jo. Meqe jemi tek molla, une se ha dot mollen vetem si molle, e pres copa copa, e hedh ne kos dhe i hedh sa granola... te tjeret rreth meje rrudhin buzet... Shije shije!

Se sdoja te behesha perseritese per kete punen e molles me yougurt :D
Gjuha pra normale

Sa vihet re mungesa e postimeve te Karameles ...
 
Top