• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ku do me çoje??

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hilarious

Bebw☀️
Staf në FV.AL
Ne Llogora o ,te ham mish te pjekur ne hell 😛😂😂
Ps:ne Dhermi me mire se mua me plq me shume prodhimet e dëtit 😂😛
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Leri ndjenjat se kemi imunitet. Ec tani bejme ato qe skemi bere tere kete jave.🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: NGU
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top