• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ku do me çoje??

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aisela

Antarë i Respektuar
O pika ty mi :p Do e coja te Dashuria e saj e perjetshme tek mashkulli qe ja mer dhe Romeos ne kethes @Titan dhe pse nuk egziston ketu kafsha :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pse ma ngul thiken mu ne mes te gjoksit? Coje te pakten cik ma onash :(
Do vij nje dite.....sepse as ai nuk jeton dot pa Aferditen e tij.....

Kte do e coja te paketume te @TheDevil , qe ti dilte nga kutia e ti nxirrte syte lol
 

Aisela

Antarë i Respektuar
Do e coja ne meksik , jam e sigurt qe do beheshte shefja e mafias, pablo escobarit ja mer ne kthes kur vje puna per te qen bosse ?
 
S

Soul

ca jan hashishka mar? hahet apo.pihet? ty ne lushnje aty e ke vendin
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top