• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ku do me çoje??

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Aisela

Antarë i Respektuar
O pika ty mi :p Do e coja te Dashuria e saj e perjetshme tek mashkulli qe ja mer dhe Romeos ne kethes @Titan dhe pse nuk egziston ketu kafsha :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Pse ma ngul thiken mu ne mes te gjoksit? Coje te pakten cik ma onash :(
Do vij nje dite.....sepse as ai nuk jeton dot pa Aferditen e tij.....

Kte do e coja te paketume te @TheDevil , qe ti dilte nga kutia e ti nxirrte syte lol
 

Aisela

Antarë i Respektuar
Do e coja ne meksik , jam e sigurt qe do beheshte shefja e mafias, pablo escobarit ja mer ne kthes kur vje puna per te qen bosse ?
 
S

Soul

ca jan hashishka mar? hahet apo.pihet? ty ne lushnje aty e ke vendin
 

TiKu1

Antarë i Respektuar
pihen e t'merren mend nqs ke.. LOL Nuk ta hek denimin pa e pa televizorin me miza jo.. .
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top