• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Darius

DENY IGNORANCE
...ne keto momente do me pelqente te isha ne nje gji ku vetem une me skaf shkoja dhe beja plazh, une dhe deti, shume bukur dhe shume relaksuese. Do doja te isha aty!
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Ketu ku jam prane memes time .....ti mbaj lehte doren e ti them qe ketu jam
 
Top