• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?mes gurgullimave te ujvares, feshferimave te gjetheve, qetesise se natyres, pikasjes se ndonje zogu...larg cdo kujt ...............
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

ketu ku jam,mendoj qe koha eshte gjykues i mire i asaj qe ku jemi.
Ndaj ne vendos aty,ketu ,e ndonjehere dhe atje :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Jam ne tavoline me libra e me gjona, do doja te isha ne krevat duke perqafu jastekun! :p
 
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Nuk e di pse por me ka kap nje nostalgji e madhe dhe torturuese qe edhe pse jam duke qendruar ne shtepine time,ndjej se eshte nje vend diku, ku une duhet te shkoj.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Ne Kosove WOW, aty duhet te shkosh...ne fakt te vijsh!
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Te ai perendimi diellit qe mu shfaq para syve tani qe po e shikoja....nderkohe qe mbi koken time qielli ish gri ,nga erresira qe mbulon...andej nga bregu detit ishte nje e portokallinjte qe te fton e te besh te enderrosh....
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Tek shkembi doktorit , ne vlore :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

...ne tavolinen e verandes,duke pire kafe me prinderit e mi !!
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Tu i fol te veshi njones tu ja uru ditelindjen me nje konge te Snoop Dogit
 
Top