• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Levina

L.E.V.I.N.A
Ndoshta gjithsecili nga ne,here pas here ,ndodhet larg nga nje vend apo pozicion,ku ne te kaluaren ,ndihej mire....ndaj ku do deshironit te ishit tani,nese do ishte e mundur ?
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Ne nje vend pa emer,ne nje vend te pa shkelur,ne nje vend ku nuk ecet por jetohet,ne nje vend ku asgje nuk hahet,as pihet por vec ndjehet...
 

sensuu

sweet
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

ne las vegas duke bere xhiro me motorr te shtrim.....edhe duke degjuar kengen ""simply the best""
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

ne hapesiren e qiejve Shqiptare...
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Atje ku shkon mëndja , nganjëherë në Hënë, njëherë tjetër të udhëtoja në ndjenjat e saj dhe ti shkelmoja fort aq sa ti dhembte gjithë trupi nga tronditja LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Ne yllin e dyte ne te majte te yllit polar
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Atje ku mos ta dinte njeri larg ksaj bote mizore te poshter e te marrosur se na mori ne qaf na mori LOL LOL LOL LOL
 

LoSsT

VIP
Pe: Ku do deshironit te ishit ne keto momente...?

Ne nje vend pa emer,ne nje vend te pa shkelur,ne nje vend ku nuk ecet por jetohet,ne nje vend ku asgje nuk hahet,as pihet por vec ndjehet...
Mos e ka gje emrin Parajse...

Ps : Moj vajze, ti sna con dot atje ku do donim te ishim, c`na i ben keto pyetje, na e shton sikletin kot... lol
 
Top