• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

KS Korabi

MasteR

I'm offline
KS Korabi

Eshtë pasardhës i klubit Bashkimi Dibran Peshkopi që u formua në vitin 1930 ,por u shpërbë në 1944 , e cila çoi në krijimin e Klubit Sportiv Korabit në 1945 me një total prej 90 anëtarësh . Klubi ka marrë pjesë për herë të parë në [[ Kategoria Superiore | Albanian Superliga ] ] në 1963 . Ne 1963-2015 ka luajtur në [ [ Kategoria e dyte | Albanian Second League].Ne 2016 [[ Kategorine e pare ] ] dhe 2017 ne Superlige.


Mbyllet sot ndeshja e fundit ADA 0-1 KORABI

Capture.jpg#KAMPIONE #SUPERLIGENAPRIT
 
Redaktimi i fundit:

Aver

VIP
Titulli: KS Korabi

42 vjet ne lige te trete!

Hyrja ne superlige qenka jo per fishekzjarre por per minahedhes.
 
Top