• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kryeministri Rama dhe Zaev mbërrijnë në Novi Sad për “Mini-Shengenin” midis tre shteteve

Hera

Βιβλίο φάγος

Kryeministri Rama dhe Zaev mbërrijnë në Novi Sad për “Mini-Shengenin” midis tre shteteveKryeministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë Veriore, Edi Rama dhe Zoran Zaev, mbërritën në Beograd këtë pasdite dhe u pritën nga Ministrja e Integrimeve Evropiane Jadranka Joksimovic në Aeroportin “Nikolla Tesla”.

Të dy kryeministrat do të marrin pjesë në një takim trepalësh me ftesë dhe iniciativë të Presidentit serb Aleksandar Vuçiç nesër në Novi Sad, ku tema kryesore do të jetë një “Shengen” i vogël ballkanik, me qëllim integrimin më të mirë të tregjeve në rajon, heqjen e pengesa doganore për mallrat dhe lëvizjen e lirë të njerëzve.2014429_whatsapp-image-20191009-at-18.20.15_ff
2014425_whatsapp-image-20191009-at-18.20.14_ff
2014427_whatsapp-image-20191009-at-18.20.14-2_ff
2121
RAMAAA
ramaa


Panorama
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Me atlete dhe shallvare është veshur ky, apo më bëjnë sytë?
Me di unë, ekziston një lëvizje të lirë e njerëzve, pa viza mes këtyre vendeve.
 
Top