Krijuesit ne liber

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
U bommm e shkrimtaret e FV,qafsha lagjen. Ahahahah
Kush e priste nje te tille status.
Urimeee!! :))
Oreotati.
 

Hera

Banned
Cfare duhet te bejme ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Duhet te me dergosh krijimet qe deshiron te perfshish (1-2 jo me shume) , gjithashtu muajin dhe vitin kur e ke shkruar
Kaq
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Po une do te bej krijimin me te bukur, ate te silhouettes te femres me te bukur, me te embel, me te dashur, me te bute, plot vetbesim, apasionate, terheqese, plot sharm, te sinqerte, me sy te bukur, me floke te gjata dhe natyrale, me gjatesine perfekte qe duhet te kete nje vajze, me bukuri te jashtme dhe te brendshme, me nje ze engjellor, plot miresjellje, pelqen pavaresine, inteligjente, e dashuruar me punen e saj te ciles i kushton kohen e duhur, e cila perpiqet ta beje kete bote nje vend te mire ... @Ledia 🥺😍
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po une do te bej krijimin me te bukur, ate te silhouettes te femres me te bukur, me te embel, me te dashur, me te bute, plot vetbesim, apasionate, terheqese, plot sharm, te sinqerte, me sy te bukur, me floke te gjata dhe natyrale, me gjatesine perfekte qe duhet te kete nje vajze, me bukuri te jashtme dhe te brendshme, me nje ze engjellor, plot miresjellje, pelqen pavaresine, inteligjente, e dashuruar me punen e saj te ciles i kushton kohen e duhur, e cila perpiqet ta beje kete bote nje vend te mire ... @Ledia 🥺😍
Kete merre e publikoje te RD lol
Ktu duhet ta kishe sjelle me kohe!
 

Hera

Banned
Hera nuk ka kohe , behuni pak me shume bashkpunues
Brenda dites se sotme pres te mi kesh nisur
ne forum i ke ...sdo lodhesh shume


Po merrem ti gjej e ti sjell
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Sa per tek RD do jete ne faqen kryesore, ti e di shume mire nje telefonate e kam, por tek te gjitha revistat femerore 🤗🤗

@Moonlight, e nisa dronin 😂😂
Sot jam e pakapshme cdo gje qe te nisesh :p
Mos e lodh hic , lere per i here tjeter lol
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Duhet te me dergosh krijimet qe deshiron te perfshish (1-2 jo me shume) , gjithashtu muajin dhe vitin kur e ke shkruar
Kaq
Nga krijimet qe kemi derguar ktu,apo qe nk e kemi sjellur me pare?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ju sikur keni qene mbyll me noi shpelle gjate gjith ksaj kohe, nderkohe qe Monit i doli goja tu ja u shpjegu! :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Po vendos ketu krijimet , vetem titujt te cdo antari qe me ka shkruar.

Autori - @Soulmind
Ne endrren time
Gjethe te keputur


Autori - @Desa

Shi malli

Autori - @LeVoyageur
Amor Requiem
Shikome!!!


Autori - @NeVertiti
Sara
Lulet e qershise

Autori – @Didi
Të kerkoj ne heshtje
“Syte humbasin nen pikat e shiut”

Autori – @DeliriumMind
Une, fale teje
Jeta ne nje grusht

Autori - @Hilarious

Filluan ditet e ftohta ,netet me te gjata na presin.

Autori – @Nicktjeter
Te duash Prostitute Valerine , s’qe e lehte!
Nje kurtizane ne teater

Autori – @Moonlight
Ky qytet imagjinar

Autori – @Dorina
Po vjen ditëlindja e radhës....
Të kam flutur në supe...

Autori - @Frank
Ka shprese!
Gjethja e fundit!

Autori – @ZHIGO
I çmendur posi!

Autori - @kitrra 123
Perendeshe e dashnise
Ku je?!

Autori – Senseo
E dikurshmja!
Ndoshta....

Autori – @Vvetoni
Maktub

Autori – @Arfenilla
Dhembja qe te vjen pas
Erresira qe nuk mbulon cdo gje.

Krijuesi – @Vajza
E varfer
Plus krijimi i Shkurt 2020 (por smund ta bej me dije, per efekt te konkrusit)

Krijuesi - @jana80
Fjale qe skam guxim te te them!

Krijuesi - @Hera
Perendesha e miresise

Krijuesi @Vinjol
Me mungon!


Ndonje tjeter kemi harruar???
 
Redaktimi i fundit:

ZHIGO

Lucky me...
Po vendos ketu krijimet , vetem titujt te cdo antari qe me ka shkruar.

Autori - @Soulmind
Ne endrren time
Gjethe te keputur


Autori - @Desa
Momente në kohë
Shi malli


Autori - @LeVoyageur
Amor Requiem
Shikome!!!


Autori - @NeVertiti
Sara
Lulet e qershise

Autori – @Didi
Të kerkoj ne heshtje
“Syte humbasin nen pikat e shiut”

Autori – @DeliriumMind
Une, fale teje
Jeta ne nje grusht

Autori - @Hilarious

Filluan ditet e ftohta ,netet me te gjata na presin.

Autori – @Nicktjeter
Te duash Prostitute Valerine , s’qe e lehte!
Nje kurtizane ne teater

Autori – @Moonlight
Ky qytet imagjinar

Autori – @Dorina
Po vjen ditëlindja e radhës....
Të kam flutur në supe...

Autori - @Frank
Ka shprese!
Gjethja e fundit!

Autori – @ZHIGO
I çmendur posi!

Autori - @kitrra 123
Perendeshe e dashnise
Ku je?!

Autori – Senseo
E dikurshmja!
Ndoshta....

Autori – @Vvetoni
Maktub

Autori – @Arfenilla
Dhembja qe te vjen pas
Erresira qe nuk mbulon cdo gje.

Krijuesi – @Vajza
E varfer
Plus krijimi i Shkurt 2020 (por smund ta bej me dije, per efekt te konkrusit)

Krijuesi - @jana80
Fjale qe skam guxim te te them!

Krijuesi - @Hera
Perendesha e miresise

Krijuesi @Vinjol
Me mungon!


Ndonje tjeter kemi harruar???

Te lutem kam vetem nje kerkese. Tek krijimi im, emri autorit te paraqitet vetem “ZH”.

Nqs kjo bie ndesh me rregulloren e forumit do ju lutesha te me ndrronit nick dhe te ma vinit ZH dhe besoj problemi do zgjidhej.

Kerkese e imja personale kjo, besoj te merret parasysh.

Faleminderit.
 
Last edited by a moderator:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Te lutem kam vetem nje kerkese. Tek krijimi im, emri autorit te paraqitet vetem “ZH”.

Nqs kjo bie ndesh me rregulloren e forumit do ju lutesha te me ndrronit nick dhe te ma vinit ZH dhe besoj problemi do zgjidhej.

Kerkese e imja personale kjo, besoj te merret parasysh.

Faleminderit.
Patjeter
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top