Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

AnaVie

Invisible
Waaaaaaaaaaaa
Nuk paskam fituar unë 😂😂
Kush më gënjeu, eja merr trofeun tha 😜😜
Meqe u ringjalle Tani mund ta shpreh lirshem qe dedikimi qe kishe ber mua zuri vendin e dyte . Po rendesi ka qe jan fjale sjpirti .
Ndjehu fitues se dhe un ashtu ndjehem . madje jam dyfish fituese kur lexoj qe gruaja e javes e pelqeu . Kjo tregon qe cdo femer do donte te ishte ne vendin tim ( per te inspiruar dmth se mos ksqkuptohemi )😬😬
Tani Hajde insipiirohemi pak per muajin korrik.
😬😜
 

No_Sens

Antarë i Respektuar
Meqe u ringjalle Tani mund ta shpreh lirshem qe dedikimi qe kishe ber mua zuri vendin e dyte . Po rendesi ka qe jan fjale sjpirti .
Ndjehu fitues se dhe un ashtu ndjehem . madje jam dyfish fituese kur lexoj qe gruaja e javes e pelqeu . Kjo tregon qe cdo femer do donte te ishte ne vendin tim ( per te inspiruar dmth se mos ksqkuptohemi )😬😬
Tani Hajde insipiirohemi pak per muajin korrik.
😬😜
Kam ardhur ta tund nga themelet këtë muaj 😆😆
 

AnaVie

Invisible
Kam ardhur ta tund nga themelet këtë muaj 😆😆
Kush te ka dha lajmin e rreme?
He ma thuaj cik?😬🤭
Tunde tunde
Mos le muskul truri pa lekundur
Mjeshterin tende tregoje
Reciklo cdo qelize te mbytur
Qe misherohet ne cdo milimeter pa pershkrim ..
 

AnaVie

Invisible
Leksioni nr 1.
Buzëqesh gjithmonë edhe pse mund të jetë një buzëqeshje trishtuar, sepse më e trishtuar se një buzëqeshje trishtuar, është trishtimi mos diturit të qeshësh
Un do thoja qe kur po luftoj me kancerin mund te perballoj cdo trishtim mjafton te mos mbaj afer vetes njerez qe me japin zhgenjim .
Qe me harrojne
Qe heshtin ne momentin e gabuar
Ne vend qe tme japin buzeqeshje dhe kur syt i kam te mbushur me lot trishtimi.
Mos harro : koha Eshte armiku yne.
Ama ne kur mundem kancerin mund ta vrasim dhe kohen Nese duam.

Leksion i pergjithshem jete .
 

No_Sens

Antarë i Respektuar
Un do thoja qe kur po luftoj me kancerin mund te perballoj cdo trishtim mjafton te mos mbaj afer vetes njerez qe me japin zhgenjim .
Qe me harrojne
Qe heshtin ne momentin e gabuar
Ne vend qe tme japin buzeqeshje dhe kur syt i kam te mbushur me lot trishtimi.
Mos harro : koha Eshte armiku yne.
Ama ne kur mundem kancerin mund ta vrasim dhe kohen Nese duam.

Leksion i pergjithshem jete .
Mortia nuk i do gjërat pa sens
Gjithësesi jam duke shkruajtur librin: "Kthim nga parajsa"
 

AnaVie

Invisible
Mortia nuk i do gjërat pa sens
Gjithësesi jam duke shkruajtur librin: "Kthim nga parajsa"
Mortja merr njerezit e mire . Sidoqoft nuk Eshte vendi per kto diskutime .
Na sill ndonje copez te librit tend ta lexoj kur te jem ne shpi .
* kurre sduhet te besh vonesa *.
 
Top