• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajt maj 2017

Krijimet e muajt maj 2017


 • Totali i votuesve
  17
 • Poll closed .

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Si i fut dreqerit Jetesa :p
Separi nuk kam fut gjë. Kush i fut dreqerit dhe kush jo, besoj se nevojiten syzat -per te parë me qartë.... (ndoshta Humor e keni thenë)?


Jetesa dhe Musai....cfare mund te jene? hmmmmmm
SEdyti, kam familjar e shoqeri, te cilet njoftuan forumin dhe qarkullojn ne te (permes meje), prej disave shoqeror as Nickun e tyre sua di fare. As me eshte dashur ta di....


Se treti: Personalisht kudo qe jam, kam vetem nje Adresë-interneti me veti kudo....


Mund te filozofoni gjer e gjatë... po keshtu eshte realiteti.


Good Bye....

 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Jetesa une pyeta per Musai-n jo per lagjen.
Gjithsesi per mua nuk ben diference , thjesht nxirrni ne pah llojin e ndryshem qe jeni...e sje vetem ti jo!

Dikush merr poezi te dikujt e i shet si te tijat!
Dikush sjell krijime e i terheq se nuk merr vote.
Dikush tregon krijimin e tij....etj etj

Ne fund te ketyre une shoh deficencat e gjithkujt ....
Prandaj eshte e bukur bota se ka larmishmeri qeniesh....
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Jetesa une pyeta per Musai-n jo per lagjen.
Gjithsesi per mua nuk ben diference , thjesht nxirrni ne pah llojin e ndryshem qe jeni...e sje vetem ti jo!

Dikush merr poezi te dikujt e i shet si te tijat!
Dikush sjell krijime e i terheq se nuk merr vote.
Dikush tregon krijimin e tij....etj etj

Ne fund te ketyre une shoh deficencat e gjithkujt ....
Prandaj eshte e bukur bota se ka larmishmeri qeniesh....

Nuk e di sakte se cilet jane ata dikushet qe po thua, por meqenese ndodhi qe te kem kerkuar heqjen e poezise nga konkursi, e kerkova pasi ti shkruajte keshtu:

Eugeneral tu shtua edhe 1 nga Musai, qe vjen vetem per votim ketej

Beni si te doni , njerez pa identitet a thua coc fitoni ..mahhhhh
Nuk e di edhe qysh i njihni njerezit ju, ndoshta si kurreshtarja Nicktjeter "mos eshte injorant?!",,, por kujdesni se po e &isni!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
General ate te paren se kisha me ty ...rri i qete!
Ate te dyten e kisha me ty pasi bere tere ate zallamahi per voten qe te hoqa!

Je i qarte besoj!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Eugeneral askush ste njohu krijimin , ishe ti qe e the!
Une te hoqa voten sepse ishe i njejti person dhe kedo te kishe votuar dy here do e hiqja njeren!
Kaq e veshtire te kuptosh?!
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Eugeneral askush ste njohu krijimin , ishe ti qe e the!
Une te hoqa voten sepse ishe i njejti person dhe kedo te kishe votuar dy here do e hiqja njeren!
Kaq e veshtire te kuptosh?!
Tani eshte kuptuar ajo gje, por ishit ju me anetaren Nicktjeter qe e shpallet.
Isha une qe ju shpjegova.
Erdhi edhe turma me pas se mos humbiste te dinte se kush eshte njeri e kush eshte tjetri!

Ku te vendosej grupi tone ne Udheheqje te Shqiperise!

-Mesazhet private pse i kini?!

...e leme me kaq, i gjith gabimi trrashanik qenka i imi qe nuk permbahem ndonjehere ne fjalor nga merzitja, mora bann, e me radh e me radh ne dy-votimin e kryer!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
I yti ishte koke e kembe!
Mesazhe private ? Po ku le kohe ti per mesazhe private?
Une nuk bera asnje deklarate dhe as thirra askend ...hoqa voten dhe e bera me dije ..kaq!

Ishe ti qe more zjarr dhe aty i ke lexoje rrjedhen mos me bej te perseritem!
Naten e mire dhe ben mire te pranosh gabimin duke mos u viktimizuar fare!
Te gjithe gabojme se jemi njerez....
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
I yti ishte koke e kembe!
Mesazhe private ? Po ku le kohe ti per mesazhe private?
Une nuk bera asnje deklarate dhe as thirra askend ...hoqa voten dhe e bera me dije ..kaq!

Ishe ti qe more zjarr dhe aty i ke lexoje rrjedhen mos me bej te perseritem!
Naten e mire dhe ben mire te pranosh gabimin duke mos u viktimizuar fare!
Te gjithe gabojme se jemi njerez....
Persaktesisht:

Sa mire qe Eugjenerali dhe Bukuroshi na votojne nje shkrim dy here :p
u hoq njera..........
Votimet ishin 3 dhe behen 2

-Kush diktoi?!

Nicktjeter
Monique


Sa per "viktimizimin" po me "ngaterron"!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Gjeneral pikerisht pasi u mor vesh se ti ishe i njejti pra
U mor vesh qe tek tema e prezantimit
General a e di ti qe votat jane te dukshme?
Po te klikosh tek numri i votave siper te sondazhi dalin emrat e antareve qe kane votuar!
Letersia i ka votat transparente....hidhi nje sy!

Si thua e leme me kaq se u lodhe per sonte?!

Naten tani dhe gjume te embel!
 

Eugeneral

Anëtar i Respektuar
Gjeneral pikerisht pasi u mor vesh se ti ishe i njejti pra
U mor vesh qe tek tema e prezantimit
General a e di ti qe votat jane te dukshme?
Po te klikosh tek numri i votave siper te sondazhi dalin emrat e antareve qe kane votuar!
Letersia i ka votat transparente....hidhi nje sy!

Si thua e leme me kaq se u lodhe per sonte?!

Naten tani dhe gjume te embel!

Jo, s'e dija.
 
Top