• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Tetor 2019

Krijimet e muajit Tetor 2019


 • Totali i votuesve
  30
 • Poll closed .

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Staf në FV.AL
5 votova , jo se me pelqeu por e lexova me me qejf se te tjerat. Na falni per konfuxionin. :p
 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Me ne fund i lexova te gjitha shkrimet. Po them nja dy fjale per secilen.

1- Sme pelqeu me thene te drejten.

2- Permbajtja me pelqen por ama sikur eshte shkruajtur me shpejtesi, forma le per te deshiruar.

3- Mezi e perfundova, shume fjale te perseritura, kam pershtypjen se autori nuk e ka rilexuar.

4- Jo keq, lexohej mire pavarsisht fjalive te sterzgjatura por asgje wow.

5- Fillimi sme pelqeu (si edhe fjalit e sterzgjatura), pjesa tjeter qe me e lezetshme.

6- Titulli dhe forma sme pelqejn, por me pelqejn emocionet qe percjell.

Per te votuar, duhet te mendohem perderisa nuk me kaplloi me emocione asnjera ne vecanti.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mir do ishte sikur votimet ketu te behen sikurse te konkursi fotografis..dothot te kemi mundesi te votohet me shum se nje foto.
 
 • Like
Reactions: Ivy

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje

Edhe pak ore na ndajne nga mbyllja e konkursit dhe ende skeni votuar....

Ju lutem votoni se do tju ngelet pishman :p

Serioze, mbetem ne pritje te votave dhe analizave tuaja sepse ju i jepni larmishmeri kesaj teme

Dhe ju falenderoj pa mase qe jeni keta qe jeni :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Mir do ishte sikur votimet ketu te behen sikurse te konkursi fotografis..dothot te kemi mundesi te votohet me shum se nje foto.
Arfe ky opsion do hiqet edhe tek fotomania, nuk eshte normale te votojme per me shume se nje krijim ,kur ne fund fituesi eshte vetem nje..

Kalofsh bukur
 
Top