• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Krijimet e muajit Tetor 2019

Krijimet e muajit Tetor 2019


  • Totali i votuesve
    30
  • Poll closed .

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Me ne fund i lexova te gjitha shkrimet. Po them nja dy fjale per secilen.

1- Sme pelqeu me thene te drejten.

2- Permbajtja me pelqen por ama sikur eshte shkruajtur me shpejtesi, forma le per te deshiruar.

3- Mezi e perfundova, shume fjale te perseritura, kam pershtypjen se autori nuk e ka rilexuar.

4- Jo keq, lexohej mire pavarsisht fjalive te sterzgjatura por asgje wow.

5- Fillimi sme pelqeu (si edhe fjalit e sterzgjatura), pjesa tjeter qe me e lezetshme.

6- Titulli dhe forma sme pelqejn, por me pelqejn emocionet qe percjell.

Per te votuar, duhet te mendohem perderisa nuk me kaplloi me emocione asnjera ne vecanti.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mir do ishte sikur votimet ketu te behen sikurse te konkursi fotografis..dothot te kemi mundesi te votohet me shum se nje foto.
 
  • Like
Reactions: Ivy

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Pershendetje

Edhe pak ore na ndajne nga mbyllja e konkursit dhe ende skeni votuar....

Ju lutem votoni se do tju ngelet pishman :p

Serioze, mbetem ne pritje te votave dhe analizave tuaja sepse ju i jepni larmishmeri kesaj teme

Dhe ju falenderoj pa mase qe jeni keta qe jeni :)
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Mir do ishte sikur votimet ketu te behen sikurse te konkursi fotografis..dothot te kemi mundesi te votohet me shum se nje foto.
Arfe ky opsion do hiqet edhe tek fotomania, nuk eshte normale te votojme per me shume se nje krijim ,kur ne fund fituesi eshte vetem nje..

Kalofsh bukur
 
Top