• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Krijimet e muajit Shtator 2019

Krijimet e muajit Shtator 2019


  • Totali i votuesve
    22
  • Poll closed .

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
Ishin dy ne me preferencen tende...mos me perjashto se te griva
E marr @Frank e kthej mbrapsht me gjithe krijim lol lol lol
hahahahahaha kam qene e para ne ersimin e dy shkrimeve .sdija kuj tja jepja. .mendova mendova me mire po e mbaj per vete spo ja jap askuj.. (voten mos keqkuptohemi )
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
hahahahahaha kam qene e para ne ersimin e dy shkrimeve .sdija kuj tja jepja. .mendova mendova me mire po e mbaj per vete spo ja jap askuj.. (voten mos keqkuptohemi )
Ate thuaj moj korbe , se mua e te doje skishe cte me jepje....per voten e kisha lol lol lol jabana do vente
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
Nahhhhh asihere ....e thashe ne kuptimin , qe edhe nese ma jepje mua , do te shkonte vota kot, se nuk fitoja dot mi....

Pse pse me keqkupton valle :p
as vet se di .pse keqkuptohemi ne valle? mos na kan bere magji te zeze lollollollollollollollollollollollol
 
Top