• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Shtator 2019

Krijimet e muajit Shtator 2019


 • Totali i votuesve
  22
 • Poll closed .

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Ishin dy ne me preferencen tende...mos me perjashto se te griva
E marr @Frank e kthej mbrapsht me gjithe krijim lol lol lol
hahahahahaha kam qene e para ne ersimin e dy shkrimeve .sdija kuj tja jepja. .mendova mendova me mire po e mbaj per vete spo ja jap askuj.. (voten mos keqkuptohemi )
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
hahahahahaha kam qene e para ne ersimin e dy shkrimeve .sdija kuj tja jepja. .mendova mendova me mire po e mbaj per vete spo ja jap askuj.. (voten mos keqkuptohemi )
Ate thuaj moj korbe , se mua e te doje skishe cte me jepje....per voten e kisha lol lol lol jabana do vente
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Nahhhhh asihere ....e thashe ne kuptimin , qe edhe nese ma jepje mua , do te shkonte vota kot, se nuk fitoja dot mi....

Pse pse me keqkupton valle :p
as vet se di .pse keqkuptohemi ne valle? mos na kan bere magji te zeze lollollollollollollollollollollollol
 
Top