• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Shtator 2019

Krijimet e muajit Shtator 2019


 • Totali i votuesve
  22
 • Poll closed .

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha 🔥
Ishin dy ne me preferencen tende...mos me perjashto se te griva
E marr @Frank e kthej mbrapsht me gjithe krijim lol lol lol
hahahahahaha kam qene e para ne ersimin e dy shkrimeve .sdija kuj tja jepja. .mendova mendova me mire po e mbaj per vete spo ja jap askuj.. (voten mos keqkuptohemi )
 

Monique

Staf në FV.AL
hahahahahaha kam qene e para ne ersimin e dy shkrimeve .sdija kuj tja jepja. .mendova mendova me mire po e mbaj per vete spo ja jap askuj.. (voten mos keqkuptohemi )
Ate thuaj moj korbe , se mua e te doje skishe cte me jepje....per voten e kisha lol lol lol jabana do vente
 

Ledia

🔥Shkodrane tamarrsha 🔥
Nahhhhh asihere ....e thashe ne kuptimin , qe edhe nese ma jepje mua , do te shkonte vota kot, se nuk fitoja dot mi....

Pse pse me keqkupton valle :p
as vet se di .pse keqkuptohemi ne valle? mos na kan bere magji te zeze lollollollollollollollollollollollol
 

Jetmira

..........
ty te kan suprizuar mua me lan pa fryme .. si ka mundesi qe jan me kaq shpirt me ndjenja si ?????????
Kur i lexon ne komente thua sa ironik,kur lexon krijimet o sa te mire:D
Duhet te ndjekim shembullin e tyre,lejn shpirtin ne rreshta.
Jo si puna jone qe shkruajme sa me mbush faqen kot.
 

Ivy

Ishte dikur.....
Edhe njehere ,ma theksoni kush ka fituar se spara besoj kollaj une:p:D
@Frank jalla cna bere qe te votuam?!:p

Urimet me te sinqerta per ty!
Urime edhe te tere krijuesve!
 

Passion

Banned
Land nuk e di si funksionon konkursi i letersise. :)

Mund t'ia zhvendosesh ne nje teme perkatese lutem.
:)

@land

Ne forumin virtual zhvillohet nje konkurs letersie c'do muaj,edhe krijimin tend mund t'ia dergosh admin Monique (ne mesazh privat)qe andministron kete konkurs.
Ato mbeten anonime,edhe shpallen ne forum,ku antaret i lexojne,edhe sipas shijes se tyre i votojne ato. :)

Ne fund te muajit shpallet nje fitues . :)
Do te lutesha qe krijimtaria jote te mos jete e marre nga temat e tua te dikurshme te postuara diku,pasi nuk e lejon rregullorja. :)

Ne mirenjohje te falenderon
Passion!
 
Top