• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Shkurt 2019

Krijimet e muajit Shkurt 2019


 • Totali i votuesve
  18
 • Poll closed .

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Milva si kalove....nuk funksionon keshtu
gjithsesi

Mund te votosh nje nga ato krijimet aty

 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Une votova 4.
te ndeshesh ne fhale te thjeshta qe shprehin aq shume e bejne dicka sublime.

suksese te gjitheve
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje te gjithve,........


Ja ku u mbyll edhe nje muaj plot ndjenja nder rreshta........................

ne rradhe te pare uroj cdo pjesemarres , dhe uroj te jeni me te shumte ne muajt ne vazhdim.E le te zbulojme autoret , ata qe i japin jete ketij formati dhe e bejne kaq te dashur per te gjithe ne....Fituesja kete muaj eshte ajo.....VAJZA E DETIT me NJE DASHURI NJE NDJENJE

Urime e dashur dhe vazhdo keshtu :)

1436545989987.jpg


Me poshte te gjithe ata qe moren pjese ne kete konkurs dhe qe jane vlera e shtuar e ketij forumi.....Faleminderit te gjithve !!!!Simbioze - Kitrra123animated-thank-you-image-0039.gif
Te dhemb?! - Monique


giphy.gif
U bane dite - Nevertiti


GaseousWaterloggedLcont-size_restricted.gif
Emblesia e kohes - Natta


tenor.gif?itemid=11529485.gif
Copeza Memorie - Jana80

mt8ky8.gif

Ne jemi NJE! - Soulmindimages?q=tbn:ANd9GcT-C2DE9zsTWnGsmXAVfe7Qe8Yr6OFmZZMfRnQZo6eowolnW5c4.jpgPS: Mos harroni- Jeni me te miret dhe vrap pergatituni per muajin qe pason :)

kiss_021.gif
 

Attachments

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Vajza e detit krijimi jot ishte shume po shume i bukur, thjeshtesi dhe ndjenje, embelsi dhe rrjedheshmeri...lexohej me nje fryme dhe la shije te embel.. ishte kenaqesi te lexoja ..
brava!

suksese te gjithe pjesemarreseve e faleminderit qe na krijoni mundesine te lexojme dicka artistike, dicka qe frymezon secilin nga ne.
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Faleminderit Zambaku Passion Soulmind

jana80 te falenderoj per fjalet e bukura....me vjen mire...ndihem mire qe kam percjell kete ndjesi tek ty...dhe tek ata qe me lexuan...:)


edhe kur shkruan perdor trepikshin... :)
nuk e di ne e njeh eshte nje shkrimtare alda merini e ka karakteristike kete trepikshin.... me percjell pjekurine saj ne shkrim

Faleminderit Jana realisht se di se si lindi ky trepikshi im...por keshtu kam shkruar gjithmone....dhe nuk e mendoj dot dmth te mos i perdor...ndonse per shumicen mund te duken lodhese...

pooo sigurisht e njoh Alda Merinin dhe i adhuroj shkrimet e saj...

faleminderit te gjitheve per urimet!!...
 
Last edited:
Top