• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e Muajit Shkurt 2017

Krijimet e Muajit Shkurt 2017

 • djaloshi i luleve

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  20
 • Poll closed .

User2017

Anëtar i ri
nese hy te kritiket ateher duhet te komentoje cdo krijim...por kritik letrare nuk ishte e as spikatje profesionisti ...me ngjau si sfide :)
Po kam perhtypjen qe kjo puna e kritikes do kthehej ne trend per sherr midis anetareve se ne shqiptaret e kemi cik per "ves" ket pune, e do humbiste edhe ajo pak vlere qe me motivoi per te bere kete votim. fundja nuk eshte as tema per kritike.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Po kam perhtypjen qe kjo puna e kritikes do kthehej ne trend per sherr midis anetareve se ne shqiptaret e kemi cik per "ves" ket pune, e do humbiste edhe ajo pak vlere qe me motivoi per te bere kete votim. fundja nuk eshte as tema per kritike.
se di perse me ngjan llogjike e lexuar me pare...mund te gaboj!
gjithesesi llogjika juaj ishte perfekte :)
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
E 1 dhe e 2 pa pik shije ..

e 6 me pelqeu ..por voten do shikoj me von.

Urime pjesmarrsve:respekt:
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Po kam perhtypjen qe kjo puna e kritikes do kthehej ne trend per sherr midis anetareve se ne shqiptaret e kemi cik per "ves" ket pune, e do humbiste edhe ajo pak vlere qe me motivoi per te bere kete votim. fundja nuk eshte as tema per kritike.
JO jo kritika ...vetem lavderime duam ne ketu :)

Kritika ne fakt , jo mllef do ishte dicka e vlefshme per te gjithe , por qendron shume ajo cka ti hamendeson.....
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
E 1 dhe e 2 pa pik shije ..

e 6 me pelqeu ..por voten do shikoj me von.

Urime pjesmarrsve:respekt:

mire moj, smund jemi perfekt ne çdo drejtim......... por na sjell ti me shije..... se per gjuhen gjate eshte lehte ta keni, por a ka efekt?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Krijimi me nr 1 eshte fantastik ...!!! besoj se u knaqet tani meqe mundoni te ja impunoni tjerve mendimet ja knaquni .


 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Mua me pelqen ky forum . Shume.
Per paftyresite. Per dyfytyresite.
Me pelqen sepse u beme vite ketu dhe akoma e njejta taktike.
I mencuri ben injorantin dhe injoranti ate rol ka.
Me pelqen kur njihet dora e nje krijuesi e per inate personale nuk i njihen meritat.

Duhet te dini te dashur forumista, nje cope qe vjen nga shpirti ska nevoje per goje-liga-embla
nje pjese e ushqyer ne ate forme ska nevoje per asnje lavderim
Nje pjese shpirti ngelet e pakuptuar nga njerezit e thjeshte.

Iu uroj shendet e vec te mira me nje shpirt te paster sepse disave iu mungon shume :)

Cheers!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Mua me pelqen ky forum . Shume.
Per paftyresite. Per dyfytyresite.
Me pelqen sepse u beme vite ketu dhe akoma e njejta taktike.
I mencuri ben injorantin dhe injoranti ate rol ka.
Me pelqen kur njihet dora e nje krijuesi e per inate personale nuk i njihen meritat.

Duhet te dini te dashur forumista, nje cope qe vjen nga shpirti ska nevoje per goje-liga-embla
nje pjese e ushqyer ne ate forme ska nevoje per asnje lavderim
Nje pjese shpirti ngelet e pakuptuar nga njerezit e thjeshte.

Iu uroj shendet e vec te mira me nje shpirt te paster sepse disave iu mungon shume :)

Cheers!
nick e di cfar me pelqej shume fare nga ky shkrimi yt... qe aq shume ka lene shenje e ka stil ai qe njihet sa njihet... spikatet... a nuk eshte kjo nje vote per ate qe shkruan... mua personalisht te me njohin stilin apo shkrimin do me pelqente shume pasi ne fund kam lene gjurme do isha e njohur :)
ndaj mon chéri le te shohim me larg e ne fund secili nga ata qe shkruajne dine sa vlen ai frymezim.. une di vetem te ju falenderoj se gjithmone vihemi ne dispozicion te na votojne apo te na kritikojne... kjo ka rendesi , nuk flas sepse dua shkrime (e normalisht i dua ) por se di qe jo te gjith carpediem ate qe ka emocionuar krijuesin apo te ken ate celes leximi te kontekstit te imagjinates apo te ndjenjes se tjetrit...
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
i hidhni nje sy krijuesve tane.... krijimeve qe kan vene ne dispozicionin tuaj???
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
1-Takat e kuqe ; eshte nje rrebesh ndjenje i bukur,i fresket dhe derdhet krejt vale neper rrjeshta.

2-Fjale dashurie per kosoven,eh kendshem,fjale dashurie tamam per atdheun.

3-Vajza me corapet e grisura...spontanitei i ndjenjes deh, deri ne ato imtesit spontane te bukura,,nje copez qe te ben te mendosh,te enderrosh te perjetoshj! Mjaft i bukur!

5-Kepucet e kuqe veshur kam sot! -Pershkruan tendecen e shikimit perpara,pershkrimi i copezave te jetes qe deshem s"deshem do i lem ne te djeshmen,,nje copez qe lidh bukur kujtimin,hapat e te tanishmes,dhe lidhjen ne shikimin e te nesermes.

6-Djaloshi i luleve. Nje krijim qe mund te shikohet ciptazi por dhe mund te futesh pak me ne thellsi te mendimit,varet sic mund ta shikoj syri e cdo njerit,jep trajten, nderthurjen e bashkjeteses se nje mori ndjenjash te perziera,por ne thelb perfaqsone ate ajken e mendimit,qe bashkjetesa ben dashurin dhe selektimin e formes se asaj jetes neper ca "lule" qe mund te perqafojme.
 
Top