• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e Muajit qeshor 2017

Krijimet e Muajit qeshor 2017

 • Ndoshta...

  Votat: 0 0.0%
 • Shtepia me shelg.

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  10
 • Poll closed .

Daisy

Anëtar i Respektuar
Ne të dy jemi vonë me votimin, është mbyllur para 3 ditësh.
Unë pëlqej stilin e poezisë tek 3-shi, por këtë herë votën e meriton e fundit, "Buzëqeshja jote" e cila më duket më e ndierë dhe e veçantë.
Kësaj do t'ia jepja votën, po të ishte votimi i hapur.
E ne gjithmone te fundit:p

Pse nuk e kishe shkruajtur ti kete te fundit ?:D

Ps. Mua me pelqeu dhe e para ne fakt, por tek "buzeqeshja jote" gjeta veten...
 

Artin

Anëtar i Respektuar
E ne gjithmone te fundit:p

Pse nuk e kishe shkruajtur ti kete te fundit ?:D

Ps. Mua me pelqeu dhe e para ne fakt, por tek "buzeqeshja jote" gjeta veten...
Tek "Buzëqeshja jote" e gjeta edhe unë veten... :p
M'u duk sikur e kisha shkruar unë, për dikë...
 
Top