Krijimet e Muajit qeshor 2017

Krijimet e Muajit qeshor 2017

  • Ndoshta...

    Votat: 0 0.0%
  • Shtepia me shelg.

    Votat: 0 0.0%

  • Totali i votuesve
    10
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
haha. mua te fotomania me ka ra sysh :p. Do me kene bere ndonjegje qe spo fitoj me asiher lol

Joo thjeshte ke kaluar tek Letersia .:p
Tani edhe syri ben te veten, ama ka kush sy bojqiell ahhahahaha.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Joo thjeshte ke kaluar tek Letersia .:p
Tani edhe syri ben te veten, ama ka kush sy bojqiell ahhahahaha.

haha, sdi gje a ka ama nqs ka njeri gisht,plaste syri keq, puf befte :p haha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Se mu kujtua, meqe po kerkon nevi vota per ata qe kane 0. SHpesh dhe titujt kane rendesi shume, Ja psh. krijimi i pare duhej te vinte nje titull tjeter, se imagjino sa lexojme Ndoshta edhe ne e marrim si me pertese, ta vtojme apo jo, ta votojme apo jo, epo ndoshta autori, ndoshta dhe ne lol

p.s. Jana Na e be hallall :D
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Joo thjeshte ke kaluar tek Letersia .:p
Tani edhe syri ben te veten, ama ka kush sy bojqiell ahhahahaha.

ok kuptova senjalin...marshallah marshallah ... hagahaha ptu ptuu hahahaha mir syblu por edhe plake ajaaaa me qendroni larg :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Votova 3, mqse nuk ka 6'shtë ;)

Sa bukur e pershkruan lumturine, e thjeshte, shprese dhe e bukur.

Suksese te metejshme!

Darius
 

Monique

With or Without u
Une jam tifoz i 3-shit :) vec mos jete ndonje autor/e qe e kam inate,e do zhgenjehem pastaj qe i bera tifozllek :p

Ehe po po....sot te paska lene dielli me pasoja hahahahahahaha

hajt se kalon
 

Abisi

offline✌
Ehe po po....sot te paska lene dielli me pasoja hahahahahahaha

hajt se kalon

Vere eshte :p por,me pelqeu 3..votova 3-me erdhi mire qe 3 eshte ne avantazh..dhe do te doja qe pas 3 te mos ishte ndonje qe kam inate..kshu qe ne rregull jam une :p
 

Monique

With or Without u
heu lakimi i treshit ishte fantastik

treshit
i/e treshit
prej treshit
nga treshi

lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
heu lakimi i treshit ishte fantastik

treshit
i/e treshit
prej treshit
nga treshi

lol

imagjino nese dhe autori i shkrimit te jete nga vete treshi Lol (Afer nishtulles nr 3)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ore po ketu a do i dime neve kush jane konkuruesit apo hic? O Janeeeee ku je mi? :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jana ska kohe. Keshtuqe te nxjerrim vete emrat.

Une kam shkruar nr 4.

Urime! :p

S'di ne duhen thene emrat pa dhene miratimin Jana. Do kete harruar ndoshta se ne forum ka hyre dje. Presim dhe pak
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Urime! :p

S'di ne duhen thene emrat pa dhene miratimin Jana. Do kete harruar ndoshta se ne forum ka hyre dje. Presim dhe pak

Skishte gje per urime por thjeshte mendova se skishte kohe e te thonim krijimet tona.

Gjithsesi gje qe u be vete nga drejtuesja.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
nick hajde te perqafoj pakez hajde... se esht vere
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Shttttttttttttttttttttttt

Osht e zonme :)
E ka zene gjumi :)

E zuri sapo e perqafova une . ;D

Prit te zgjohet e vazhdo :p

passion mos hy si fant spathi ti tashi... isha vet ne rradhe :) e perpara teje..
nick cfar ndodhi ??
 

Behgjeti

Anëtar i Respektuar
"Buzeqeshja jote"

Eshte shkruajtur enkas per Mua:p

Me like it

Ne të dy jemi vonë me votimin, është mbyllur para 3 ditësh.
Unë pëlqej stilin e poezisë tek 3-shi, por këtë herë votën e meriton e fundit, "Buzëqeshja jote" e cila më duket më e ndierë dhe e veçantë.
Kësaj do t'ia jepja votën, po të ishte votimi i hapur.
 
Top