Krijimet e muajit Prill 2020

Krijimet e muajit Prill 2020


  • Totali i votuesve
    28
  • Poll closed .

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Lëre t’a mbaroj Franko që bën si i habitur kot.

Më thirr po pati balotazh lol
opo lere Frankun e bej detyren tende , mire me vote nuk e ben, beje me pershkrim te pakten se nuk vdes
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
5. Veç nje kujtim

Prit tu befsha prit por se mos thinjesh nga pritja, personazhi dmth :p
Sa nota lengimi ky shkrim, sidomos aty ku lotet bien ne parvazin e dritares dhe rrezet e diellit i percellojne ata.
Megjithate ka ndjenje, ka dhe mottorr brenda lol
Rititullim: S'kam ça bej dhe pres. :p


7. Sigun,

Oh sa fjale te ndjera.
Vargu nje ktu nje ne Elbasan.
Duket sikur eshte shkruar ne shpejtesi e siper si dicka e ngutshme.
Ama lajkat pa adrese nuk mungojne brenda vargjeve, ta kape kush ta kape me pak fjale :p
Rititullim: Me ty e kam me ty :p
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
8. Qytet i heshtur!

Nje tregim mbi friken me te madhe, heshtjen.
Heshtja "vret"
Heshtja "flet"
Heshtja eshte dhe ne mode :p
Interesant pershkrimi gjithsesi.
Rititullim: Une dhe heshtja


9.II

Bukur edhe pse lufta me veten sme pelqen asnjehere si fenomen.
Ata emrat ne Drunj veshtire se ngelen te blerte se trungje te djegur pa jete kane ngelur. :p
Rititullim: Me dhemb koka :p


Vota ime i shkon atij/asaj qe flet me pasqyren, fundja kohe te veshtira jane :p
3!

Urime per emisionin Ardit.
Ju ndjekim cdo dite, te dielen ne dreke.

Urime te gjitheve.
Shkruani sa me shume qe nje dite te mund t'u tregoni niperve e mbesave se sa gjurme keni lene pas.
Jeni me te miret.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
8. Qytet i heshtur!

Nje tregim mbi friken me te madhe, heshtjen.
Heshtja "vret"
Heshtja "flet"
Heshtja eshte dhe ne mode :p
Interesant pershkrimi gjithsesi.
Rititullim: Une dhe heshtja


9.II

Bukur edhe pse lufta me veten sme pelqen asnjehere si fenomen.
Ata emrat ne Drunj veshtire se ngelen te blerte se trungje te djegur pa jete kane ngelur. :p
Rititullim: Me dhemb koka :p


Vota ime i shkon atij/asaj qe flet me pasqyren, fundja kohe te veshtira jane :p
3!

Urime per emisionin Ardit.
Ju ndjekim cdo dite, te dielen ne dreke.

Urime te gjitheve.
Shkruani sa me shume qe nje dite te mund t'u tregoni niperve e mbesave se sa gjurme keni lene pas.
Jeni me te miret.
Interesante vota jote ,pelqen tjeter dhe voton tjeter :p lol
 

Mogli

🙄welcome home
8. Qytet i heshtur!

Nje tregim mbi friken me te madhe, heshtjen.
Heshtja "vret"
Heshtja "flet"
Heshtja eshte dhe ne mode :p
Interesant pershkrimi gjithsesi.
Rititullim: Une dhe heshtja


9.II

Bukur edhe pse lufta me veten sme pelqen asnjehere si fenomen.
Ata emrat ne Drunj veshtire se ngelen te blerte se trungje te djegur pa jete kane ngelur. :p
Rititullim: Me dhemb koka :p


Vota ime i shkon atij/asaj qe flet me pasqyren, fundja kohe te veshtira jane :p
3!

Urime per emisionin Ardit.
Ju ndjekim cdo dite, te dielen ne dreke.

Urime te gjitheve.
Shkruani sa me shume qe nje dite te mund t'u tregoni niperve e mbesave se sa gjurme keni lene pas.
Jeni me te miret.
Ta ha zemren erdhi dita te jesh fans i jemi 😂😂😂😂😂😂😂
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Pershendetje ,

Edhe ky muaj u mbyll dhe si cdo muaj le te urojme ate Fituesen tone :)

Per kete muaj , fituesja ishte @Nicktjeter , me Ishte koha e mollekuqeve

Faleminderit Nicktjeter dhe uroj te jesh serish pjese e konkursit :)

images


Tani vazhdojme me pjesen tjeter te autoreve:

2. "Dhimbja qe djeg lekuren - @Moonlight

Falemners

3.
Vetvetja - @Mogli


tenor.gif


4.Plaku - @Chupachups


images


5. Vec nje kujtim - @Hilarious

200_d.gif


6.Sigun - @LeVoyageur


35f750e03a426f4efa5b2ded2d765af2_free-animated-thanks-message-gifs-free-thank-you-text-animations-_331-266.gif


7. Qytet i Heshtur - @MaYaDa

16008bd0afde3174d333012adaecaf3e_thanks-kiss-thank-you-gifs-thanks-gif-kiss-animated-gif_246-158.gif8. II - @Desa


imagesDuke ju uruar me te mirat ne keto dite te veshtira , uroj dhe shpresoj se do jeni serish muajin e ardhshem me te tjera krijime

Faleminderit nga zemra!

big hug
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
4. Plaku

Gjyshja ime e ndjere do thoshte: “palo plak”🤣
E trajtuar bukur, me pelqeu.
Plak veseveseli qe kundermon aromen rinore te vashave. Huh
Rititullim: La bella e il Plaku 😜
E trajtuar bukur te pelqeu :p .
Thnx per kaq lol .
 
Top