Krijimet e muajit Prill 2020

Krijimet e muajit Prill 2020


  • Totali i votuesve
    28
  • Poll closed .

Vvetoni

Larguar
Uh, duhet të bashkohem edhe unë te ky kopshti juaj, nëse akoma nuk jam pjesë e tij sepse paska çokollata.
Une e mbarova, 28 vjet me pare ke 1 qeshori ne Durres se aty e kam bo kopshin vllajo... ti vazhdo ke te drejten tende.

Une po te isha gabim diku o do kerkoja falje o nuk do flisja fare... per ndryshme do u boja pjes e sarkazmave !
Eh po, besoj që duhet të fillosh të kërkosh falje. E para sepse po mundohesh të krijosh një rrugë dalje, pak duke sulmuar mirëpo më mirë e më lehtë e më but. A mos valle e dëgjove Arfenillen kur tha se duhet kritikuar më butësisht? Dhe e dyta të kërkosh falje për humorin pa shije, sepse unë dhe e pranoj, mirëpo ka anëtar tjerë që qeshin. Tregohu më kreativ, kam bindjen se mundësh më mirë, për hatër të viteve që paske kaluar te kopshti, mendoj viteve më parë.

P.s as ideja për ping pong e sejmeneve të tu, nuk po duket se po dhez fort.
 

WxP

Hidrauliku
Me fal, me fal, me fal, me fal.


Po ti a do ta bosh ?
 

WxP

Hidrauliku
E plaku je larg shume me qen msusi im ti po hajt ska gje po ti pranojm ndoshta andropausa ben te veten!
 

Vvetoni

Larguar
E plaku je larg shume me qen msusi im ti po hajt ska gje po ti pranojm ndoshta antropauza ben te veten!
As që dua të jem mësuesi yt e as i askujt. Thjesht, dikush e përmendi këtu konkursin e fotografisë. Pse nuk reaguat si staf kur anëtarët e stafit, publikisht zbuluan fotot e kopjuara? Pse ky standard i dyfisht. As ky humori yt i lodhtë nuk e ndryshon mendimin për temën, dhe sulmet drejtuar mendimit për temën.
 

Didi

C'est la vie.
Thjesht, dikush e përmendi këtu konkursin e fotografisë. Pse nuk reaguat si staf kur anëtarët e stafit, publikisht zbuluan fotot e kopjuara? Pse ky standard i dyfisht. As ky humori yt i lodhtë nuk e ndryshon mendimin për temën, dhe sulmet drejtuar mendimit për temën.
Më duhet të korigjoj meqë citove fotomaninë.

Fotot e vjedhura nuk i demaskoi dikush i stafit por një antar i thjesht (Impacti dmth se e dim të gjithë). Se një nga personat që vodhi qe në staf është tjetër gjë.
Ta bëra si shëmbull për rregullat. ( :

Veton, unë të këshilloj diçka si antare jo Staf ë. Të këshilloj që o:
-Të sjellësh provat, linkun, faqen se ku gjete shkrimet.
-Ose ta mbyllësh këtu si diskutim se unë nuk shikoj të eci në ndonjë drejtim kjo çështje.

Do you?
 

Vvetoni

Larguar
Më duhet të korigjoj meqë citove fotomaninë.

Fotot e vjedhura nuk i demaskoi dikush i stafit por një antar i thjesht (Impacti dmth se e dim të gjithë). Se një nga personat që vodhi qe në staf është tjetër gjë.
Ta bëra si shëmbull për rregullat. ( :

Veton, unë të këshilloj diçka si antare jo Staf ë. Të këshilloj që o:
-Të sjellësh provat, linkun, faqen se ku gjete shkrimet.
-Ose ta mbyllësh këtu si diskutim se unë nuk shikoj të eci në ndonjë drejtim kjo çështje.

Do you?
E kush të foli te tema me "ekspertizën" se si zbulohen fotot? U bë aq debat i madh në atë temë dhe ju stafit patet qasje krejt tjetër. Ky është standard i dyfishtë.

Për cilin shkrim? Për njërin shkrim autori e pranoi se është shkrim i saj i publikuar diku, tjetrin që ishte bashkim i dy pjesëve e hoqën, një tjetër është brenda temës ku është cituar Pushkini. A duhet me jua vizatu?
 

Desa

Felix - Culpa
E kush të foli te tema me "ekspertizën" se si zbulohen fotot? U bë aq debat i madh në atë temë dhe ju stafit patet qasje krejt tjetër. Ky është standard i dyfishtë.

Për cilin shkrim? Për njërin shkrim autori e pranoi se është shkrim i saj i publikuar diku, tjetrin që ishte bashkim i dy pjesëve e hoqën, një tjetër është brenda temës ku është cituar Pushkini. A duhet me jua vizatu?

Gabim. Nuk është publikuar e njëjta si atje si këtu, duhet të vizatohet kjo?!
Këtu është postuar verzion i përpunuar.

Nuk mu përgjigje në pyetje dhe ta parashtroj sërish:
Në cilën rregullore shkrimet e përpunuara e thejnë rregulloren?
Më injoro po deshe por unë këtu e përfundoj.
Dhe vazhdoj ta raspektoj mendimin dhe qëndrimin tënd. 😊
 
  • Përqafim
Reactions: WxP

Didi

C'est la vie.
E kush të foli te tema me "ekspertizën" se si zbulohen fotot? U bë aq debat i madh në atë temë dhe ju stafit patet qasje krejt tjetër. Ky është standard i dyfishtë.

Për cilin shkrim? Për njërin shkrim autori e pranoi se është shkrim i saj i publikuar diku, tjetrin që ishte bashkim i dy pjesëve e hoqën, një tjetër është brenda temës ku është cituar Pushkini. A duhet me jua vizatu?
Se kam zakon të heq dorë kollaj, por, po dorëzohem. Ska birë nëne të kuptohem me ty për këtë muhabet.

Të përshëndes Veton ( :
 

WxP

Hidrauliku
I ka sekuestruar Vvetoni,

Mos fol se vdes, ta kthej neser mjes...
 

WxP

Hidrauliku
Me shkoj vota kot ma dogji vvetoni :(
 

WxP

Hidrauliku
Po nese din formulen e rregullit te treshit !
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
1. Ishte koha e mollekuqeve

Interesant trajtimi por vargu jo i respektuar.
Si shije bejteje here me rime e here pa rime me la.
Do dilte me mire Po te shkruhej si forme tregimi mendoj.
Teta Nemija dhe hardhia e kane fajin.🤣
Rititullim: Mos e ha ate molle.😜
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
1. Ishte koha e mollekuqeve

Interesant trajtimi por vargu jo i respektuar.
Si shije bejteje here me rime e here pa rime me la.
Do dilte me mire Po te shkruhej si forme tregimi mendoj.
Teta Nemija dhe hardhia e kane fajin.🤣
Rititullim: Mos e ha ate molle.😜
Kaq mo :p ...analizo e tjeret more , jemi gjyna :p
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
Ra nje shi, vendin e lau!
Ç’pati Greku qe na shau?! 🤣


2. Dhimbja qe lekuren djeg
Ja ti hedhim i sy lekures qe digjet me
Krenari.🤣
E bukur Por shume e dhimbshme.
Tamam per prerje damaresh.
Rititullim: Krenari ne terren 😜
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
3.Vetvetja

Kjo eshte tamam per kohe karantine, por ke harru Edhe pasqyren 🤣
Personazhi qe i flet vetes si nje qenie e pushtuar nga nje shpirt i lig qe do ta çoje ne udhe te gabuar.
Rititullim: Rezisto vetja ime! 😜
 

Frank

Anëtarë i respektuar.
4. Plaku

Gjyshja ime e ndjere do thoshte: “palo plak”🤣
E trajtuar bukur, me pelqeu.
Plak veseveseli qe kundermon aromen rinore te vashave. Huh
Rititullim: La bella e il Plaku 😜
 

Didi

C'est la vie.
4. Plaku

Gjyshja ime e ndjere do thoshte: “palo plak”🤣
E trajtuar bukur, me pelqeu.
Plak veseveseli qe kundermon aromen rinore te vashave. Huh
Rititullim: La bella e il Plaku 😜
Mbaroje punën që ke nisur se të mungon gjysma. Apo do e bësh kur të mbyllet votimi
 
Top