• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Prill 2019

Krijimet e muajit Prill 2019


 • Totali i votuesve
  17
 • Poll closed .

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pershendetje Miq!

Te ma falni per vonesen por te tille e kisha terezine...


Fituesi per kete muaj eshte - UNE :p

Monique - Mire se vjen!


Nderkohe pjesmarresit si me poshte:


2.Ti ishe dikur - Arfenilla

thank-you-card-beautiful-greeting-260nw-567687052.jpg


3.Pranver abstrakte - Nevertiti

Thank-You-Photo-1-410x290.jpg4.Kur pranvera vonohet - Kitrra123


327580.gif


5.Pranvere ne prag - Soulmind


thank-you-185078737-58adfa013df78c345b0837e7.jpg


6. Fluturakja - Lina

images?q=tbn:ANd9GcTtbso13WEDGAE2x_zgSNZEu0nk-ppWyAD91GdbQFhryr4T8Wnd.jpg
 
Top