• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Nentor 2019

Krijimet e muajit Nentor 2019


 • Totali i votuesve
  27
 • Poll closed .

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?
Aludoj?
Nahhh nuk merrem me te tilla fjale.
Tani eshtw dite, pas ca oresh do jete nate...e une si ngaterroj te dyja
Eshte ajo shprehja - fshati qe duket ..zhduket :)
Uroj te te vij frymezimi sa me pare!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Aludoj?
Nahhh nuk merrem me te tilla fjale.
Tani eshtw dite, pas ca oresh do jete nate...e une si ngaterroj te dyja
Eshte ajo shprehja - fshati qe duket ..zhduket :)
Uroj te te vij frymezimi sa me pare!
Sigurisht,te premtoj qe do kesh krijim nga une kete muaji.
Urimet me te sinqerta per drejtimin e ti!
Sepse ben nje pune kolosale me kete konkurs.
Te pershendes!
 

Tiku

Kap ca te Kapesh..:) :)
Vendndodhja
Tek Lokali i Buqes.
Dua te pershendes dy votuesit e krijimit tim
O @Tiku po ti cpate lol
Metamorfoze, pa me thene me ke gisht e ke shtipur butonin ,me goje ste flas lol
Ne rradhe te pare urime per krijimin. Sa per voten kisha e sigurte qe e kam shtyp butonin me ate gishtin special kur elektrizohem dhe impresionohem, isha shume i tunduar te votoja timen, por me braktisi ne sekondat e fundit ai freaking egoizem.:p
 

Vinjol

Offline......
Vendndodhja
Fier
Titulli

Nga chati ne berlin
Hyja ne chat shpeshere
Madje ne cdo server shqiptar
Po kurre me njeri nuk jam kapur
E as nuk jam share

Shume dashuri virtuale
Nga fieri ne usa. Canada e perendim
Meqe @Imp4cT do ksaj here
Po e nis zemren ne berlin

Vec dicka more @Imp4cT
Mor djale i nderuar
Zemres time pashaporta i ka mbaruar

Ska faj e shkreta kaq kohe qe vetem udheton
Sa cohet ne mengjes e nga s shkon :p

Sa here jam bere dhenderr ahuhaaa te qofsha fale
Shume femra me donin per burre
E une i doja vec per shale

Bionde brune kuqse lloj lloj ngjyre
Me syze pa syze. .e dhembe pa dhembe
E me lloj lloj fytyre

Ca skam gjet e ca skam zaptuar
Po gjithmone une kam mbet i vetmuar

Kjo ndodh se u e nji femre ne internet 1 here i them te dua
Me vone e shof se cfare ben ajo per mua

Jo qe u e kam nevoje
Po thjesht e provokoj

E keshtu more impakt more miku im
Po e nis zemren per berlin
Te hap listen e te shof se mos gjej ndonji rruges ta takoj

Ne mynih kan yasseinen
Po anej nuk kaloj

Kam me e pre bilete direkte per berlin
Dhe ishalla shume te tjerase din@Imp4cT

Mire e jam nise ????
 
Top