• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Nentor 2019

Krijimet e muajit Nentor 2019


 • Totali i votuesve
  27
 • Poll closed .

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Urime Desa. : )

Po beja perpjekje ta gjeja cili ishte krijimi i Nevertiti dhe cili i Nicktjeter po s’paskan marr pjese asnjera.

Soulmind, pa e provu shijen e humbjes nganjehere.. nuk e di as ate te fitores. :p
Te dyja kane harruar deren, nuk sjellin me krijime :), kshuqe s'besoj se do i gjesh e ne vazhdim per sa kohe e drejtoj une dmth :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Te dyja kane harruar deren, nuk sjellin me krijime :), kshuqe s'besoj se do i gjesh e ne vazhdim per sa kohe e drejtoj une dmth :p
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?
 

Aver

VIP
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?
Ma trego lokacionin ku ka pasur tartuf kur ke qene vogel se ta gjej une frymezimin ty :p
 

Desa

Temet nosce
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Danimarkë
Falemnderës shumë të gjithëve (mos ju përmend me emra se jeni shumë :))
E ndjej veten fituese vetëm në një aspekt - që jam pjesë e njerëzve kompetent e të dashur.
Sa i përket "fitimit" - mora lajm të mirë shumë. Gjeta Coach për tezën e masterit dhe jam më se e lumtur. Desha thejsht ta ndaj me ju pasi që është tema e celebrimit.

Ju dua të gjithëve :emoji_hugging:
 

Frank

Ashtu, kështu...
Falemnderës shumë të gjithëve (mos ju përmend me emra se jeni shumë :))
E ndjej veten fituese vetëm në një aspekt - që jam pjesë e njerëzve kompetent e të dashur.
Sa i përket "fitimit" - mora lajm të mirë shumë. Gjeta Coach për tezën e masterit dhe jam më se e lumtur. Desha thejsht ta ndaj me ju pasi që është tema e celebrimit.

Ju dua të gjithëve :emoji_hugging:
Edhe mua? :p
 
Top