• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Nentor 2019

Krijimet e muajit Nentor 2019


 • Totali i votuesve
  27
 • Poll closed .

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Te dyja kane harruar deren, nuk sjellin me krijime :), kshuqe s'besoj se do i gjesh e ne vazhdim per sa kohe e drejtoj une dmth :p
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Peace gra. Nuk dua te eskaloj situata per shkaun tim.

Nuk kam as popcorn afer.
Pa problem,thjesht ju pergjigja dickaje qe u tha publike per mua,kaq.
 

Aver

VIP
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?
Ma trego lokacionin ku ka pasur tartuf kur ke qene vogel se ta gjej une frymezimin ty :p
 

Desa

Temet Nosce
Falemnderës shumë të gjithëve (mos ju përmend me emra se jeni shumë :))
E ndjej veten fituese vetëm në një aspekt - që jam pjesë e njerëzve kompetent e të dashur.
Sa i përket "fitimit" - mora lajm të mirë shumë. Gjeta Coach për tezën e masterit dhe jam më se e lumtur. Desha thejsht ta ndaj me ju pasi që është tema e celebrimit.

Ju dua të gjithëve :emoji_hugging:
 

Desa

Temet Nosce
Urime @Desa, per ty votova keshtu e me ke 50 euroshin e votes borxh.
Urime edhe ju te tjeret, @Vinjol e kam dit qe ke brum per shkrime, uroj qe me krijimin e rradhes "Nga Chati ne Berlin" te moresh cmimin e pare. :p
50 euro është shumë modeste ;)
Ti dërgoj me Western Union apo ti sjell vet :)
 

N0

Old School.
Falemnderës shumë të gjithëve (mos ju përmend me emra se jeni shumë :))
E ndjej veten fituese vetëm në një aspekt - që jam pjesë e njerëzve kompetent e të dashur.
Sa i përket "fitimit" - mora lajm të mirë shumë. Gjeta Coach për tezën e masterit dhe jam më se e lumtur. Desha thejsht ta ndaj me ju pasi që është tema e celebrimit.

Ju dua të gjithëve :emoji_hugging:
Edhe mua? :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Pse keshtu,perse aludon kot?!
Thjeshte nuk kam pas dozat e frymzimit te dergoj krijime.
Kemi ndonje arsye une dhe nicktjeter me ty ,te mos sjellim krijime,te pakten siqnerisht une nuk di te kem?
Aludoj?
Nahhh nuk merrem me te tilla fjale.
Tani eshtw dite, pas ca oresh do jete nate...e une si ngaterroj te dyja
Eshte ajo shprehja - fshati qe duket ..zhduket :)
Uroj te te vij frymezimi sa me pare!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Aludoj?
Nahhh nuk merrem me te tilla fjale.
Tani eshtw dite, pas ca oresh do jete nate...e une si ngaterroj te dyja
Eshte ajo shprehja - fshati qe duket ..zhduket :)
Uroj te te vij frymezimi sa me pare!
Sigurisht,te premtoj qe do kesh krijim nga une kete muaji.
Urimet me te sinqerta per drejtimin e ti!
Sepse ben nje pune kolosale me kete konkurs.
Te pershendes!
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Dua te pershendes dy votuesit e krijimit tim
O @Tiku po ti cpate lol
Metamorfoze, pa me thene me ke gisht e ke shtipur butonin ,me goje ste flas lol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Dua te pershendes dy votuesit e krijimit tim
O @Tiku po ti cpate lol
Metamorfoze, pa me thene me ke gisht e ke shtipur butonin ,me goje ste flas lol
Ne rradhe te pare urime per krijimin. Sa per voten kisha e sigurte qe e kam shtyp butonin me ate gishtin special kur elektrizohem dhe impresionohem, isha shume i tunduar te votoja timen, por me braktisi ne sekondat e fundit ai freaking egoizem.:p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Urime Desa, krijim fantastik.😊😊
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Titulli

Nga chati ne berlin
Hyja ne chat shpeshere
Madje ne cdo server shqiptar
Po kurre me njeri nuk jam kapur
E as nuk jam share

Shume dashuri virtuale
Nga fieri ne usa. Canada e perendim
Meqe @Imp4cT do ksaj here
Po e nis zemren ne berlin

Vec dicka more @Imp4cT
Mor djale i nderuar
Zemres time pashaporta i ka mbaruar

Ska faj e shkreta kaq kohe qe vetem udheton
Sa cohet ne mengjes e nga s shkon :p

Sa here jam bere dhenderr ahuhaaa te qofsha fale
Shume femra me donin per burre
E une i doja vec per shale

Bionde brune kuqse lloj lloj ngjyre
Me syze pa syze. .e dhembe pa dhembe
E me lloj lloj fytyre

Ca skam gjet e ca skam zaptuar
Po gjithmone une kam mbet i vetmuar

Kjo ndodh se u e nji femre ne internet 1 here i them te dua
Me vone e shof se cfare ben ajo per mua

Jo qe u e kam nevoje
Po thjesht e provokoj

E keshtu more impakt more miku im
Po e nis zemren per berlin
Te hap listen e te shof se mos gjej ndonji rruges ta takoj

Ne mynih kan yasseinen
Po anej nuk kaloj

Kam me e pre bilete direkte per berlin
Dhe ishalla shume te tjerase din@Imp4cT

Mire e jam nise ????
 

MrCool

Lost
Dua te pershendes dy votuesit e krijimit tim
O @Tiku po ti cpate lol
Metamorfoze, pa me thene me ke gisht e ke shtipur butonin ,me goje ste flas lol
E shtypa me buze, pasi i shtova kalibrimin taçit qe te behet me senzitiv.. Ndjesia e shkrimit, pa keqkuptime :p
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ku lexohen poezite qe nisi. ?
 
Top