• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit nentor 2017

Krijimet e muajit nentor 2017

 • 3.Nentori i kuq.

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  15
 • Poll closed .

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Une them cf me percollen.

Krijimi numer 2 me jep ndjesine e nje personi ne ajer. As ne qiell as ne toke.
Pse kjo?
Sepse permend dic reale e lidh me dinosaur e lidh me iluzione me sh hiperbola...teper. Sidoqofte jane endrra te bukura.

3- keshtu e ka nis mire..por Shqiperia ia shpif te gjitheve dhe seshte permbajtur dhe ketu fillon zbritja e nje konteksti estetik te eseja kur fut partite etj.

E katerta kur ta lexosh me violine...sepse aq sh ka thene fjalen hesht...aq pasive me duket uff.
Lodhes pak.

Keshtuqe 1 shpetohet..ka me shume ngjyra emocioni. O te pakten deri diku..
 
Top