• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit nentor 2017

Krijimet e muajit nentor 2017

 • 3.Nentori i kuq.

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  15
 • Poll closed .

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Si beni dhe ju, a thua se e kane per detyre anetaret te sjellin krijime qe ju pelqejne juve. Sa shume llafe keni, e lagu se lagu. Jepni voten aty e rrini urte! :p

p.s muajin tjeter si muaj i fundit propozoj te ftojme ne konkurs Kadaren,Agollin dhe Poradecin, lol
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Si beni dhe ju, a thua se e kane per detyre anetaret te sjellin krijime qe ju pelqejne juve. Sa shume llafe keni, e lagu se lagu. Jepni voten aty e rrini urte! :p

p.s muajin tjeter si muaj i fundit propozoj te ftojme ne konkurs Kadaren,Agollin dhe Poradecin, lol
Te shtojme e kte lartemadhenine e saj nga shpella dragobise ...si thua?
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Si beni dhe ju, a thua se e kane per detyre anetaret te sjellin krijime qe ju pelqejne juve. Sa shume llafe keni, e lagu se lagu. Jepni voten aty e rrini urte! :p

p.s muajin tjeter si muaj i fundit propozoj te ftojme ne konkurs Kadaren,Agollin dhe Poradecin, lol
Ja tani do të pyesim ty se çfarë të bëjmë, të shkruajmë në këtë temë apo jo, të votojmë a të pushojmë.
Ik e mos u gris shumë, se s'ta kemi ngenë. Shko lexo Kuranin ti, atë bëj.
 

Zana1

Braveheart
Si beni dhe ju, a thua se e kane per detyre anetaret te sjellin krijime qe ju pelqejne juve. Sa shume llafe keni, e lagu se lagu. Jepni voten aty e rrini urte! :p

p.s muajin tjeter si muaj i fundit propozoj te ftojme ne konkurs Kadaren,Agollin dhe Poradecin, lol
Anetaret jane te lire te sjellin c'te duan , ama si fillim duhet te ju pershtaten kritereve qe kerkon vete tema .... perndryshe ky konkurs bien poshte.

Pastaj publiku eshte i lire qe ti votoje e ti komentoje... sipas deshires se tyre, e jo te imponohen nga stafi apo nga pjesemarresit pas k'tyre krijimeve.

Eshte fare e lehte , konkursi sillet ne publik anonim... e jo te gjithe anetaret i krehin bishtin njeri tjetrit , per hir te deshperimit.

Ps... Ti vete e shprehe mendimin tend , e nuk e pati njeri prb me ato qe the ti ( edhe perse nuk te pelqyen ) ... por cuditerisht dike e preku thelle ne tela, mendimi i im. Sic duket prb k'tu eshte tek ngjyrat... e jo tek anetaret e thjeshte.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ja tani do të pyesim ty se çfarë të bëjmë, të shkruajmë në këtë temë apo jo, të votojmë a të pushojmë.
Ik e mos u gris shumë, se s'ta kemi ngenë. Shko lexo Kuranin ti, atë bëj.
Pardon?!?!

Ju kush jeni?!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Anetaret jane te lire te sjellin c'te duan , ama si fillim duhet te ju pershtaten kritereve qe kerkon vete tema .... perndryshe ky konkurs bien poshte.

Pastaj publiku eshte i lire qe ti votoje e ti komentoje... sipas deshires se tyre, e jo te imponohen nga stafi apo nga pjesemarresit pas k'tyre krijimeve.

Eshte fare e lehte , konkursi sillet ne publik anonim... e jo te gjithe anetaret i krehin bishtin njeri tjetrit , per hir te deshperimit.

Ps... Ti vete e shprehe mendimin tend , e nuk e pati njeri prb me ato qe the ti ( edhe perse nuk te pelqyen ) ... por cuditerisht dike e preku thelle ne tela, mendimi i im. Sic duket prb k'tu eshte tek ngjyrat... e jo tek anetaret e thjeshte.
Me thene te drejten une se pata me ty specifikisht, por per atmosferen e krijuar. Nuk eshte puna mos te kritikojme, per ate pune dhe une s'kam komplimentuar njeri, pervec krijimit 2 ama kaq shume sa u zgjat u bene te lodhshme. Shto uje e shto miell kur i thone.
sa i perket pyetjes tende. U morr pergjigja. Pervec temes specifike ka dhe teme te lire dhe kaq. kshu ka qene rregulli. se nuk e dinin te gjithe c'faj kane drejtuesit. Konkurset vendosen ne fillim viti dhe nuk ndryshohen sa here kane mendime te reja XY njeri.
 

Zana1

Braveheart
Me thene te drejten une se pata me ty specifikisht, por per atmosferen e krijuar. Nuk eshte puna mos te kritikojme, per ate pune dhe une s'kam komplimentuar njeri, pervec krijimit 2 ama kaq shume sa u zgjat u bene te lodhshme. Shto uje e shto miell kur i thone.
sa i perket pyetjes tende. U morr pergjigja. Pervec temes specifike ka dhe teme te lire dhe kaq. kshu ka qene rregulli. se nuk e dinin te gjithe c'faj kane drejtuesit. Konkurset vendosen ne fillim viti dhe nuk ndryshohen sa here kane mendime te reja XY njeri.
Atmosferen e krijoi vete stafi pra ... c'pune kane me anetaret valle ? Edhe ti stafin duhet te kritikoje per atmosferen qe krijuan, jo anetaret per komentet e lira ne lidhje me krijimet.

Organizatorja .... eshte e qarte qe nuk eshte e zonja per ta sqaruar qarte k'te konkurs... e per te kontrolluar hormonet e saja.

Ps... TEMA e lire bashke me krijimin e lire , duhet bere e qarte ne c'do krijim/muaj qe sillet ( jo duke pretenduar qe nuk e paskan ditur te tere anetaret , k'te fakt... edhe hajt ti sulmojme e ti ofendojme anetaret , e ta mbyllim me kaq ) : Pastaj duke marre parasysh se ne c'fare muaji jemi, erotika fare mire mund te ruhet ne nje rast/muaj, tjeter ...edhe perse krijim i lire.
 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Prandaj ska qejf njeri te komentoj sidomos ketu tek letersia, per keto debate te kota.
Vallahi Artini duket aq i urt po qe apapa.

Gjithsesi, lexova te fundit, se aq me ra ne sy, sidomos meqe ishte aq e shkurter.
Nisa dhe ate te paren po sme ngjiti e se vazhdova. Kaq boll.
 

Hartini

Well known member
Shume te bukura krijimet dhe nje bravo te fuqishme per organizatoren e palodhur .
Flm per durimin dhe profesjonalizmin !
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Sa mire do ishte vetem te votosh pa mundesi komentimi. Ndoshta duhet marr parasysh per muajt ne vijim, pasi nese do kishte njerez te denje per kritika do ishte e drejte te linit dhe komentet e hapura por ktu po ndodh e kunderta.

Pergezime organizatoreve per durimin dhe mundimin qe bejn per te menaxhuar keto situata, jam me ju!


P.S: Kushedi si e rreh gjoksin Shqiponja kur lexon disa komente..
 
Last edited:

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Me sa u shpjegua më lart, krahas temës së muajit, mund të sillet edhe një krijim i lirë. Edhe unë sot e mora vesh këtë rregull, nuk e dija që ishte kështu. Mirëpo siç u pa, ka edhe të tjerë që nuk e dinin, e kjo solli edhe keqkuptime e debate.

Të them të drejtën, mua nuk po më pëlqen ky rregull...
Disa i përshtaten temës, e disa jo. Ata që nuk i përshtaten, bëjnë atë që dinë më mirë, e kjo nuk krijon konkurrencë të njëjtë.
Faleminderit per sqarimin. Nuk lexova gje tjeter pervec se shkrimet. Pash qe po debatonin, dhe nuk u kushtova rendesi postimeve.
 

ZoteriaJuaj

Anëtar i Nderuar
Po votat perse nuk jane te hapura ? Apo nuk me dalin vetem mua ?
Pikel e kuqe e zemres Tim! 222.22%
BoOoMBaStiCk, sensuu
2.Në gëzim dhe trishtim………… 333.33%
Abis, NeVertiti, Soulmind
3.Nentori i kuq. 00%
4.Hesht... 444.44%
Artin, Aver, Daisy, Zana1
 
Top