Krijimet e muajit Mars 2020

Krijimet e muajit Mars 2020


  • Totali i votuesve
    31
  • Poll closed .

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
hi all,

edhe ky muaj u mbyll dhe fituesi eshte ai ..partneri im deri ne 2100

@Vvetoni me Se ti je.....

Urime Veton,,

-and-kisses-hand-written-lettering-vector-23581681.jpg
vazhdojme me pjesen tjeter

Zemra te Egra - @BlackPantera


4-stock-illustration-hugs-and-kisses-greeting-card.jpg

Rasputin - @Nicktjeter

love-clip-art-png-favpng-dYPUiSUCMBkpgJPypzWij3zaw.jpg

Pse - @Marla

Shiko fotografinë 1720558

Rob i dashurise - @Chupachups

Shiko fotografinë 1720559

Harrese - @Soulmind

nd-kisses-hand-drawn-greeting-card-vector-19627440.jpg

Ndonjehere - @LeVoyageur


d033840822551a064469a4981df33f45.jpg

Dashuria e shpirtit tim - @NeVertiti


valentine-hugs-bear.jpg

Valsi im - @Hilarious


6cc1989ad6f95c05eb9655f1fda5b975.gif


Lufto - @Mogli

TpXo2jGzhtQ7jf3x_yq1KUFDoP_B0UMC42-gYs-p6EpxGjtQzF.jpgRishihemi ne muajin ne vazhdim

Faleminderit gjithsecilit nga ju ..jeni me te miret!
 

ZHIGO

...
Po keshilla jote?

Nk ke nevoj, me knaqet syri te lexoj ashtu si çdokujt qe te ka votuar. Te them te drejten, e mendoja si shkrimi qe do ta fitonte me tepric votash ndaj e dogja timen.

Do te doja te shikoja nje poezi te shkurter nga ti, ta sforcoje e te sfidoje pak ate pjese tek vetja qe ndoshta nk te pelqen.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
te gjitha krijimet jane dashuri....sigurisht qe njeri do fitoj kjo dihet
dhe mos harroni jeni me te miret!

ju dua fort

tani meshojani gishtave e sillni per muajin prill :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Urime Vetoni!
Coja Lindit ose Albanit. ishte mjaft melodioze ?
 
Top