• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Mars 2019

Krijimet e muajit Mars 2019


 • Totali i votuesve
  15
 • Poll closed .

Arfenilla

Themelues i Forumit
e 6 /ta shum e bukur .. ka voten tim .. ps..se di nese eshte akoma e drejta e votes se me kete format me eshte ber lemsh forumi.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Hi all


Fituesi per kete muaj eshte KITRRA123 :) , me PERENDESHE E DASHNISE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Friends-Love.gif


Me poshte te gjithe pjesemarrsit....1.Perendesha e miresise .... Zambaku

Thank-You-48.gif

2.
Une jam femer, femer e Lire! .........Soulmind
thank-you-so-much-gif-2017.gif?zoom=2.625&resize=368%2C168.gif
3.
Lutja! .........Nevertiti


emmastonethankyou.gif

4.
Te duash Prostitute Valerine , s’qe e lehte........Nicktjeter


f693d6332b5468427075a09c6b7d93f8.gif

5. Art I Lindur.......Jana80


tenor.gif?itemid=9749953.gif


6. Ftoje ne vallezim!.........Moniquetumblr_olhgn00RAa1w036sto1_500.gifFaleminderit nga zemra ime !!!!!!!!!!!!!!!!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Urime kitrra123 korresh vetem fitore e mos tu shuajt kurre deshira per te krijuar,per te fantazuar, per te enderruar .. per te realizuar.

suksese te gjitheve
faleminderit votuesit tim te vetem :)
 
Top