• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit mars 2017

Krijimet e muajit mars 2017


 • Totali i votuesve
  16
 • Poll closed .

Fly

Larguar
E di qe jeni mesuar tju shaj dhe mir beni, e kur ta lexoni kete uroj ta harroni shpejt :p

Por mendoj se kete here ka permirsim, mbase ngaqe per nenen dhe nese sje i afte me shkrimet je i afte me <3en

Un doja te dija pse eshte hequr 5-sa?
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
E di qe jeni mesuar tju shaj dhe mir beni, e kur ta lexoni kete uroj ta harroni shpejt :p

Por mendoj se kete here ka permirsim, mbase ngaqe per nenen dhe nese sje i afte me shkrimet je i afte me <3en

Un doja te dija pse eshte hequr 5-sa?
Ouu kur ke filluar te behesh keshtu ti??Te shash dmth :D :p
Max ke qene ironik por pa zarar :p
Po 5 mbase ishte kopjim :p
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jana mund te bej nje kritike miqesore ?
Disa nga krijimet kane gabime ortografike dhe spo flas per pika e presje....por fjale dhe fjali te tera.
Ndoshta kjo eshte nje teme e rrahur ne te shkuaren, por nese ti si drejtuese nuk deshiron te fusesh duart mund tia komunikosh autorit ato qe ste duken te sakta.
Bashke e kemi bere....pasi asnje nga ne nuk eshte profesionist por kater sy jane me mire se dy.


1. E lexova e rilexova per te arritur te thelbi. Koha mu duk sikur ishte dhene me koncension.
E paqarte filozofia per aq kohe sa nuk kuptohet ku fillon e mbaron sensi.
2. Nje hartim nga ato te viteve kur na kerkohej me imponim te shkruanim rreshta per nenen parti dhe mbytja cte te vij per mend.
3. E kam thene..... zemra ka goje dhe flet thjesht kur vjen per prindin.
4. Nje ndjesi e embel ... edhe pse mund te kish perdor fjali me te qarta.
5. Gjynah qe u hoq
6. E perseritur ne te njejtat fjali thjesht ndryshon vendet por perfundimi eshte po ai.
E di qe jeni mesuar tju shaj dhe mir beni, e kur ta lexoni kete uroj ta harroni shpejt :p

Por mendoj se kete here ka permirsim, mbase ngaqe per nenen dhe nese sje i afte me shkrimet je i afte me <3en

Un doja te dija pse eshte hequr 5-sa?


persh mony... patjeter qe po!.. cdo shkrim kam vendosur te postohet identik nga autori .. ne fund mendoj se eshte krijimtari dhe jo drejteshkrim edhe pse do ishte mire pa gabime!

sa per tju hequr kureshtjen mbi shkrimin nr 5 nuk ishte i kopjuar aspak dhe mua personalisht me pelqente pamase ... dhe gjynah vertet qe u hoq .. por autori ka te drejten e tije te postimit apo te heqjes..
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Jana une te pergezoj per modestine dhe faktin qe i jep te dtejta cdo krijuesi 100% dhe aspak vetes. Sigurosht ti je dtejtuesja dhe ti vendos ama keto lojra terhiq hi vej nuk duhet te ndodhin. Autori ta kish menduar mire para se ta sillte. Tashme eshte vone se eahte hequr ama si anetare ndoshta dhe si krijuese kjo gje me la shije te hidhur.
 

Fly

Larguar
Une flas si funksionojne konkurset, dhe jo thjesht nje konkurs forumi(anonim) por kudo! :)
Po he se nje rast eshte, ska gje mos ti japim rendesi :)


Fuck, i dont like veten ne rol pozitiv :p
Un them ta vrasim autorin qe e hoqi po para se ta vrasim ta quajm te pa afte :D
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Po he se nje rast eshte, ska gje mos ti japim rendesi :)


Fuck, i dont like veten ne rol pozitiv :p
Un them ta vrasim autorin qe e hoqi po para se ta vrasim ta quajm te pa afte :D
skishte faj autori fajn e kisha une.. .. ti japim rendesi krijimeve ne konkurim tani.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po he se nje rast eshte, ska gje mos ti japim rendesi :)


Fuck, i dont like veten ne rol pozitiv :p
Un them ta vrasim autorin qe e hoqi po para se ta vrasim ta quajm te pa afte :D
Jo ne fakt une e pata tek iluminimi i rregullave :p Po ti smerresh vesh, her te sha her te lavdro :p
 

Fly

Larguar
Po varet, kur me jep buk gruaja jam me humor te mire :p
Sot psh ka harruar frigoriferin pa kyc :p
 
Last edited:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kta qe dhe marrin pjese dhe pastaj terhiqen, ca duan me be interesantin/en apo ça? Pa lidhje dhe pa pik serioziteti.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
dhe une lidhur me temen e muajit shkrova nje tekst me 6 renda te gjatë... pyeta dikend te familjes a te pelqen, më tha shum i bukur, por i ngurtë. Duhet ta zgjerojsh ne fjalë shum tha... thash ani zgjerone ju qe keni vakt, se une jo.... per mu 6rende me te rendesishmet i shkrujta per nenen- ishin mjaft :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
padyshim ne letersi gjithsesi eshte shum me rendesi DREJTSHKRIMI -GJITHSESI, perveq asaj pershtatja ne fjali.
 

Passion

Antarë i Respektuar
U ngrit po ngazellim ne syte e saj qe ruanin akoma nje gjalleri te dikurshme dhe me puthi.
U ula afer saj mbeshteta koken tek preheri dhe ajo me perkedhelte floke
t.


Ndoshta jane keto vargje te cilat me bejne te jap voten per shkrimin me floket e saj te hirta.

E ndal kohen,te kthen pas,e te ngjesh shpirtin me mall. :)

Pergezoj te gjithe ata qe shkruan,here dy antarin qe ka sjelle kete material me floket e saj te hirta.

Urime krijuesit.
Urime Jana :)
 
Sikur te ishte nje video e incizuar ku lexoheshin shkrimet do e degjoja me vemendje se kshu po pertoj me i lexu te gjitha...sidomos ato shkrimet e gjata ku qe ne fillim te fjaleve te ik interesi fare per me vazhdu :p
 
Top