• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Korrik 2020

Krijimet e muajit Korrik 2020


 • Totali i votuesve
  31
 • Poll closed .

Baboon

Be a voice not an echo.
Ku di une .. te mendoja tirons si @ZHIGO .. nga komentet vetem lol
Gjithsesi ,,, talenti vkersohet gjithmone pas vdekjes ti MStrojani i vargjeve ..
Tashi zgjidh e merr .. ndac ndalo .. ndac komento duke i dhene makines
🤣🤣🤣
E para skom patent jom pasagjer....

E dyta do mundohem unë të kuptoj, gegnishten e bjeshkëve sapo të shof nja dy hardhi rrushi që mjan kacavjerr kenj ke ullinjt e mij shekullore (lol meverte aty isha po zbres poshtë ) që ç'a urate me i dhon atyne të mijve që bon vetem i çun (se motra ka ke burri ne Vlore) si puna ime me i pa kto ullinjtë 😂😜😜😜😜

Kshu...

Si the ti!? Koment e? (Prit i herë se ma futi në lapër i degë mareje që oj none cdu Unë ktu)


Folim 😜😜😜😜😂😂
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Urime @Vajza 🤗

@Baboon ti qenke tamam poet lol Me ate syrin tim te thjeshte e qe smerr vesh shume nga letersia mu duk si shkrimi me i arrire.

Ju lumte pena te gjitheve!
Noooo jam shumë larg të qënit i tillë.
Por faleminderit!

Ti më ke përmendur edhe më parë ndaj unë nuk i falënderova të gjithë pasi harroj dikë....


Por ja kujtesa ç'bën!!!

@Vajza të kam thonë faleminderit ty unë?!!

Robin e di ky krijim është edhe pak meritë e vajzës që më nxiti ta shkruaj me shpejtësi për të kapur afatin... e diçka e bukur doli...

Apo jo vajza?!
Kshu ishte lol

Edhe një herë faleminderit Robin!
 

Mennel

_/\__________________________.
Faleminderit juve,qe me votuat,dhe juve qe me kritikuat ne menyre me modest dhe jo talles dhe lendues. :)
As nk e mendoja qe shkrimi im do marre 8 - vota . Pertej kesaj me pelqen te flasi ose te shkruaj dhe mbi çeshtje tjera me reale ,se ajo ndjenjes e dashuris dhe endrres .

Ju kam xhan 💋
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Uuuuuu pse nk thoni ju qe une i paskam gjetur se kush i ka shkruar keto.
@Vajza dmth e paskam dalluar doren tende qe ne fillim e? Edhe me the qe gjasme ske mare pjese:p
@Baboon uaaa po edhe ty te paskam gjetur mo!
Mashtrusaaa qe te dyte😝
Me keni nga i kafe borxh tashi lol

Pertej shakase, urime @Vajza ❤️
Urime dhe ju te tjereve qe merrni pjese dhe mos ndaloni asnjehere se shkruari:)
 

Endrra

VIP
Faleminderit juve,qe me votuat,dhe juve qe me kritikuat ne menyre me modest dhe jo talles dhe lendues. :)
As nk e mendoja qe shkrimi im do marre 8 - vota . Pertej kesaj me pelqen te flasi ose te shkruaj dhe mbi çeshtje tjera me reale ,se ajo ndjenjes e dashuris dhe endrres .

Ju kam xhan 💋
Qe te mos keqkupohesh, Se ska asgje personale.. secili shkruan ashtu sic ndjen.. shkrimi yt dhe tema eshte per tu vleresuar. madje mund te besh artikull gazetaresk.
Por vete shkrimi ska permbajtje te mirfillte artistike.
Pra jane gjera te ndryshme kto.Ndahen gjerat nga letersia me gazetarine.!
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Uuuuuu pse nk thoni ju qe une i paskam gjetur se kush i ka shkruar keto.
@Vajza dmth e paskam dalluar doren tende qe ne fillim e? Edhe me the qe gjasme ske mare pjese:p
@Baboon uaaa po edhe ty te paskam gjetur mo!
Mashtrusaaa qe te dyte😝
Me keni nga i kafe borxh tashi lol

Pertej shakase, urime @Vajza ❤️
Urime dhe ju te tjereve qe merrni pjese dhe mos ndaloni asnjehere se shkruari:)
Lol e para ik anej ke zgjedhjet reale ti lool
E dyta cakmok të kom borxh 😜

P.S 🤗
 
 • Përqafim
Reactions: NGU

Robin

Antarë i Respektuar
@Baboon he se sprish pune edhe nese sfalenderon lol Ncnc sa modest! Çeshte e verteta aty mund te kete edhe shkrime tjera shume me te mira , por per nivelin tim te ulet letrar mu duken ca si komplekse dhe si kuptoja aq sa duhet.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Uuuuuu pse nk thoni ju qe une i paskam gjetur se kush i ka shkruar keto.
@Vajza dmth e paskam dalluar doren tende qe ne fillim e? Edhe me the qe gjasme ske mare pjese:p
@Baboon uaaa po edhe ty te paskam gjetur mo!
Mashtrusaaa qe te dyte😝
Me keni nga i kafe borxh tashi lol

Pertej shakase, urime @Vajza
Urime dhe ju te tjereve qe merrni pjese dhe mos ndaloni asnjehere se shkruari:)
Mua jo lalalalalala lool
 

Mennel

_/\__________________________.
Noooo jam shumë larg të qënit i tillë.
Por faleminderit!

Ti më ke përmendur edhe më parë ndaj unë nuk i falënderova të gjithë pasi harroj dikë....


Por ja kujtesa ç'bën!!!

@Vajza të kam thonë faleminderit ty unë?!!

Robin e di ky krijim është edhe pak meritë e vajzës që më nxiti ta shkruaj me shpejtësi për të kapur afatin... e diçka e bukur doli...

Apo jo vajza?!
Kshu ishte lol

Edhe një herë faleminderit Robin!
Heres tjeter do me thuash :p , haha shaka.

🤗
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Une skam votuar asnje,, Se sic shihet eshte keqkuptu tema 😂
Po ty te lumte per gegnishten alla tironshe 😂
I lumtë stër i lumt ene ne dimë me bo batuta të shkurtra jo si konget që nisin ktu edhe marojn..... Kur t'maroj rakia 😜😜😂😂😂😂

@ZHIGO i modh me atë rreshti numër tre salla ondrrave 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 
Private conversations
Help Users
  Top