• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Krijimet e muajit Korrik 2019

Votoni


  • Totali i votuesve
    18
  • Poll closed .

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Zhigu me aq sa mbaj mend ka dore me te forte.
Eshte nga ata qe trondisin.
Thone nje fjale e lene ne ajer
Dhe me tjetren qe vijon krijon dallge...keshtu termete fare.
Ka fuqine te trondise.

Ne vetem mund te mesojme :) ( ne ne sensin une)
Ishte ne liste qe kete muaj, por me beri skip , me goxha justifikim hahahahha
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Te bukura te gjitha ama vec serish mos e shkruani me T ne fund, se e hasa ne disa krijime
Jam e pavendosur per voten 1-4-5 . Do i lexoj per se dyti.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Si me T Soul??
sërisht. Te pakten une me sa e kam hasur dhe me aq sa njohuri kam shkruhet serish. Ama e shoh qe shkruhet shpesh me T ne fund. Kam frike mos gabimisht i shtohet dhe merret si e mireqene qe eshte korrekt
 

Passion

Banned
sërisht. Te pakten une me sa e kam hasur dhe me aq sa njohuri kam shkruhet serish. Ama e shoh qe shkruhet shpesh me T ne fund. Kam frike mos gabimisht i shtohet dhe merret si e mireqene qe eshte korrekt
Serisht??

I paska ik Mon,sepse zakonisht i filtron te gjitha para se t'i publikoje. :)

Pres me kureshtje ku do shkoje vota jote. :)
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Serisht??

I paska ik Mon,sepse zakonisht i filtron te gjitha para se t'i publikoje. :)

Pres me kureshtje ku do shkoje vota jote. :)
Nuk me shpeton asgje ....por kemi lene autencitetin e gjithkujt te jete primar.
Ska me redaktime sipas vendime te marra shume kohe me pare ;)Ps : lere lere mos e nga hhahahahhhahha jalla moj

Me lot
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Dhe ja e ky muaj u mbyll...

Duke uruar te gjithe pjesemarresit , per krijimet e tyre te ndjera e plot dashuri.....le te shpallim fituesin e rradhes....


Tadaddadadadaa Ajo eshte NICKTJETER

SUPE ME LAKRA


Per ty e dashur :)
Vazhdojme me poshte me te gjithe pjesemarresitPo vjen ditelindja e rradhes - @DorinaFaleminderit Dorine qe ishe pjese e ketij konkursi :)


Akoma - @iva

@iva je e gjitha dashuri :)\

EJA - @ArfenillaFaleminderi Arfe :)
Eja sot - @Monique
Te lumshin duret mi non :p


Memorie - @Soulmind

Diell je :*PS: Ju rikujtoj se jeni me te miret dhe se ju dua fort :)


Degjohemi ne konkursin e rradhes :)
 
Top