• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Korrik 2019

Votoni


 • Totali i votuesve
  18
 • Poll closed .

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Zhigu me aq sa mbaj mend ka dore me te forte.
Eshte nga ata qe trondisin.
Thone nje fjale e lene ne ajer
Dhe me tjetren qe vijon krijon dallge...keshtu termete fare.
Ka fuqine te trondise.

Ne vetem mund te mesojme :) ( ne ne sensin une)
Ishte ne liste qe kete muaj, por me beri skip , me goxha justifikim hahahahha
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Te bukura te gjitha ama vec serish mos e shkruani me T ne fund, se e hasa ne disa krijime
Jam e pavendosur per voten 1-4-5 . Do i lexoj per se dyti.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Si me T Soul??
sërisht. Te pakten une me sa e kam hasur dhe me aq sa njohuri kam shkruhet serish. Ama e shoh qe shkruhet shpesh me T ne fund. Kam frike mos gabimisht i shtohet dhe merret si e mireqene qe eshte korrekt
 

Passion

Antarë i Respektuar
sërisht. Te pakten une me sa e kam hasur dhe me aq sa njohuri kam shkruhet serish. Ama e shoh qe shkruhet shpesh me T ne fund. Kam frike mos gabimisht i shtohet dhe merret si e mireqene qe eshte korrekt
Serisht??

I paska ik Mon,sepse zakonisht i filtron te gjitha para se t'i publikoje. :)

Pres me kureshtje ku do shkoje vota jote. :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Serisht??

I paska ik Mon,sepse zakonisht i filtron te gjitha para se t'i publikoje. :)

Pres me kureshtje ku do shkoje vota jote. :)
Nuk me shpeton asgje ....por kemi lene autencitetin e gjithkujt te jete primar.
Ska me redaktime sipas vendime te marra shume kohe me pare ;)Ps : lere lere mos e nga hhahahahhhahha jalla moj

Me lot
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Dhe ja e ky muaj u mbyll...

Duke uruar te gjithe pjesemarresit , per krijimet e tyre te ndjera e plot dashuri.....le te shpallim fituesin e rradhes....


Tadaddadadadaa Ajo eshte NICKTJETER

SUPE ME LAKRA


Per ty e dashur :)
Vazhdojme me poshte me te gjithe pjesemarresitPo vjen ditelindja e rradhes - @DorinaFaleminderit Dorine qe ishe pjese e ketij konkursi :)


Akoma - @iva

@iva je e gjitha dashuri :)\

EJA - @ArfenillaFaleminderi Arfe :)
Eja sot - @Monique
Te lumshin duret mi non :p


Memorie - @Soulmind

Diell je :*PS: Ju rikujtoj se jeni me te miret dhe se ju dua fort :)


Degjohemi ne konkursin e rradhes :)
 
Top