• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Gusht 2019

Krijimet e muajit Gusht 2019


 • Totali i votuesve
  27
 • Poll closed .

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
E kisha fjalen nga kritikat qe u bene.... pa ty e mora vesh qe paske dhone doreheqje te parevokueshme :p
Kur te mbyllet konkursi..per shkrimin tim e ndjej te detyrueshme te jap sqarime..sepse masa edhe perton te lexoje ,per fat te keq,per disa nuk arrijne te prekin shkronjat dhe ok, ama per te tjeret i kam gati fjalimet :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Kur te mbyllet konkursi..per shkrimin tim e ndjej te detyrueshme te jap sqarime..sepse masa edhe perton te lexoje ,per fat te keq,per disa nuk arrijne te prekin shkronjat dhe ok, ama per te tjeret i kam gati fjalimet :p
Ja e pak ....mos ta mbyll para kohes qe kam vene :)
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Kot e le hap, nxorre edhe emrat e votuesve. Vota duhet te jete e fshehte.

Cit. Axha Selman. :p
No , votat jane te dukshme per cdokend.
Meqe ka pas gjithnje dyshime per manipulime e situata te tilla, ka vite qe fotot ne te dy konkurset behen te hapura.

Ndonjehere me e cuditshmja ka qene kur votonin veten :p

Mgjth zgjedhje e lire
 

Imp4cT

Not Serious Member
No , votat jane te dukshme per cdokend.
Meqe ka pas gjithnje dyshime per manipulime e situata te tilla, ka vite qe fotot ne te dy konkurset behen te hapura.

Ndonjehere me e cuditshmja ka qene kur votonin veten :p

Mgjth zgjedhje e lire
Aha, se dija qe shiheshin.
Mbylle ket e hap tjetrin. Se do marr pjese, e kan vendos. :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Dhe ja momenti i shumepritur erdhi dhe fituesi per kete muaj eshte Ai......................................


KITRRA123 - KU JE?!
Dhe me poshte sipas renditjes , urojme cdo pjesemarres duke e falenderuar dhe duke i thene se fal jush ky konkurs ka vlere ....


1. Të kam flutur në supe.. Dorina !
2. Edlire - Nicktjeter3. Fluturo Me Mua - Jana80

4. Mall - Ledia

5. Ndoshta - Senseo


6. Fluturo me mua prane - Arfenilla

7. Zemren beje te fluturoj - Monique
Duke ju perqafuar fort dhe falenderuar si per shkrimet po aq e per kritikat e votat ......ju uroj gjithe te mirat dhe shihemi ne konkursin e rradhes

 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
@Arfenilla, e dija qe kishe derguar nje shkrim dhe ti! O sa te njoh, prandaj mu hodhe direkt. Por ate qe nuk prisja te ishte e jotja ajo copeza. Me ke befasuar, biles mje hedhur kot, se i paskam rene but moj. C’paske qene!


Ndersa per @Ledia, e kuptoj qe mund te jesh prekur, kritika nuk ishte per te te bere te mos shkruash me e mos te dergosh gje. Do te keshilloja te shkruaje ndonje pjese, sepse poezit jane me te veshtira. Duan me shume mundim, dhe kane rregulla qe po nuk i zbatove sdalin te mira. Gjithsesi thjesht mendim imi, gje qe sduhet te ndaloi te shkruash perseri! Te pershendes ( :
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Uaaa dale se filluan qokat ketej

faleminderit te gjithe atyre qe me kane votuar edhe pse mbeta gjithnje nje "Try" lol

Thx vertet :)
 
Top