• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Krijimet e muajit Gusht 2019

Krijimet e muajit Gusht 2019


  • Totali i votuesve
    27
  • Poll closed .

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
E kisha fjalen nga kritikat qe u bene.... pa ty e mora vesh qe paske dhone doreheqje te parevokueshme :p
Kur te mbyllet konkursi..per shkrimin tim e ndjej te detyrueshme te jap sqarime..sepse masa edhe perton te lexoje ,per fat te keq,per disa nuk arrijne te prekin shkronjat dhe ok, ama per te tjeret i kam gati fjalimet :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Kur te mbyllet konkursi..per shkrimin tim e ndjej te detyrueshme te jap sqarime..sepse masa edhe perton te lexoje ,per fat te keq,per disa nuk arrijne te prekin shkronjat dhe ok, ama per te tjeret i kam gati fjalimet :p
Ja e pak ....mos ta mbyll para kohes qe kam vene :)
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Kot e le hap, nxorre edhe emrat e votuesve. Vota duhet te jete e fshehte.

Cit. Axha Selman. :p
No , votat jane te dukshme per cdokend.
Meqe ka pas gjithnje dyshime per manipulime e situata te tilla, ka vite qe fotot unë dhe ti konkurset behen te hapura.

Ndonjehere me e cuditshmja ka qene kur votonin veten :p

Mgjth zgjedhje e lire
 

Imp4cT

Not Serious Member
No , votat jane te dukshme per cdokend.
Meqe ka pas gjithnje dyshime per manipulime e situata te tilla, ka vite qe fotot unë dhe ti konkurset behen te hapura.

Ndonjehere me e cuditshmja ka qene kur votonin veten :p

Mgjth zgjedhje e lire
Aha, se dija qe shiheshin.
Mbylle ket e hap tjetrin. Se do marr pjese, e kan vendos. :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Dhe ja momenti i shumepritur erdhi dhe fituesi per kete muaj eshte Ai......................................


KITRRA123 - KU JE?!
Dhe me poshte sipas renditjes , urojme cdo pjesemarres duke e falenderuar dhe duke i thene se fal jush ky konkurs ka vlere ....


1. Të kam flutur në supe.. Dorina !
2. Edlire - Nicktjeter3. Fluturo Me Mua - Jana80

4. Mall - Ledia

5. Ndoshta - Senseo


6. Fluturo me mua prane - Arfenilla

7. Zemren beje te fluturoj - Monique
Duke ju perqafuar fort dhe falenderuar si per shkrimet po aq e per kritikat e votat ......ju uroj gjithe te mirat dhe shihemi ne konkursin e rradhes

 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
@Arfenilla, e dija qe kishe derguar nje shkrim dhe ti! O sa te njoh, prandaj mu hodhe direkt. Por ate qe nuk prisja te ishte e jotja ajo copeza. Me ke befasuar, biles mje hedhur kot, se i paskam rene but moj. C’paske qene!


Ndersa per @Ledia, e kuptoj qe mund te jesh prekur, kritika nuk ishte per te te bere te mos shkruash me e mos te dergosh gje. Do te keshilloja te shkruaje ndonje pjese, sepse poezit jane me te veshtira. Duan me shume mundim, dhe kane rregulla qe po nuk i zbatove sdalin te mira. Gjithsesi thjesht mendim imi, gje qe sduhet te ndaloi te shkruash perseri! Te pershendes ( :
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Uaaa dale se filluan qokat ketej

faleminderit te gjithe atyre qe me kane votuar edhe pse mbeta gjithnje nje "Try" lol

Thx vertet :)
 
Top