• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Krijimet e muajit Gusht 2019

Krijimet e muajit Gusht 2019


 • Totali i votuesve
  27
 • Poll closed .

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Zemra nuk ke pse merzitesh per kritikat.
Asnjeri nga ne nuk eshte poet/e,jane thjesht ndjenja momenti.
Merre me sportivitet;);)
Me kalimin e muajve,kritikat do i shohesh me sy tjeter.
Te perqafoj:D:D.
shpirte aspak sjam merzit.perkundrazi me kan ba me qesh puqq tyy .
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
A ka votime qe dalin barazim?
Ose ose, dy qe jane afer? Se per kete votoj une, ti ve baraz dmth. :ROFLMAO:
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
sot ilexova dhe i
falenderoj kritiket e letersise. per mendimet e vyera .heren tjeter do e kem parasysh mos te shkruaj me asgje se mendimi juaj aq i vyer me beri te kuptoj qe nuk mund te shkruaj me. ju faleminderit .
ledia mos u shqeteso fare po fare fare e di ceshte e rendesishme ne ato qe lexojme kur na vleresojne.. se ne fund kemi mxjerre dicka nga ajo qe jane, kemi krijuar nje emocion... por e di edhe nje arsye tjeter pse sduhet te prekin ca kritika se jan lexuar me syte e tyre, me ndjenjat e tyre...gjithmone nese i kan LEXUAR jo tejkaluar.. se ka edhe nga ato qe lexojne mire bejne kritika te sakta .. por vete fjala kritik mbetet e tille ..:)
te pershendes e sfidohemi ne muajn ne vazhdim :)
 

dangerous

Moderatorë
Akoma nk jeni ne gjende si gjithmone te vihet nje dite per shpallje se kuptoj por pse duhet ta kuptoj meda Alb
 
Top