• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

KQZ jep shifrën zyrtare: Pjesëmarrja në votime 21.6%

WxP

.
21.6% është pjesëmarrja e shqiptarëve në votimet e 30 qershorit. Shifra është konfirmuar pak minuta më parë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, që raportoi se 771 mijë e 863 qytetarë kanë ushtruar sot të drejtën e votës. Opozita ka pretenduar përgjatë gjithë ditës për një shifër më të ulët të pjesëmarrjes së qytetarëve, Partia Socialiste e ka konsideruar si konfirmim dhe referendum në favor të mazhorancës.
 

Frank

Antarë i Respektuar
Edhe kaq shume i kane, kane votuar administrata e majte me dhe pa deshire.
Ajo qe me beri pershtypje dje, edhe pse me “fitore” te garantuar blene vota per te rritur % ne pjesemarrje dhe ktu bie pak poshte ajo hipoteza qe Shqipetaret shiten, jo nuk shiten, eshte sistemi qe shfrytezon skamjen qe kane disa familje!
 

Passion

Antarë i Respektuar
Shuplake palacove qe ta shohin e ndiejne veten si mbeturina,e do mbahen mend ne histori qe prej 30 vitesh ky vend ka rrit vec mostra,gjakpirsa,hajduta.

:)
 
Help Users
Staff Only

You haven't joined any rooms.

  You haven't joined any rooms.
  Top