• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

KQZ: Basha 57 vota plus, Rama 22

MasteR

I'm offline


Ka pasur debate në mbledhjen e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve ku po numërohen fletët e kontestuara.
Përfaqësuesit e PS-së në KQZ kanë kundërshtuar sërish hapjen e kutive duke deklaruar se po bëhen shkelje në kodin zgjedhor. Deri tani, nga hapja e kutive nga KQZ-ja, kandidati i “Aleancës për Qytetarin”, Basha, ka marrë 57 vota shtesë ndërsa kandidati i majtë, Edi Rama, 22 vota. /Telegrafi/
 
Top