• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Kostumet e plazhit në modë për verën 2013

Love

βeℓℓe â๓e
lexpress.fr

Ps: Mund të shtoni dhe ju tendencat për kostumet e verore të kësaj vere 2013-të
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Kostumet e plazhit në modë për verën 2013

Keta dy hmmm
Lovee mere nje ti po ta fal:D 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Kostumet e plazhit në modë për verën 2013

Këtë javë bleva një palë armani rozë :) ato me rozë me gjarpër të bukura ;) :kis:
 
Top