• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kosova së shpejti në UEFA dhe në FIFA

legjenda

Tetova
Ndeshjen miqësore në mes të Shqipërisë dhe Kosovës, të luajtur në stadiumin e Prishtinës, që përfundoi me rezultat të barabartë 2-2, e ka komentuar edhe zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Hashim Thaçi.
Kreu i diplomacisë kosovare e ka cilësuar këtë ndeshje historike si dhe i ka uruar djemtë e të dyja përfaqësueseve që zbritën në fushën e blertë të stadiumit të Prishtinës, në një përballje festive që në Kosovë mori edhe pseudonimin “vëllazërore”. “Spektakël në Prishtinë. Barazim mes Kosovës dhe Shqipërisë, në një ndeshje për histori. Ju lumtë djema! Së shpejti Kosova në UEFA dhe në FIFA”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e tij në “Facebook”.
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Kosova së shpejti në UEFA dhe në FIFA

Kuj i plasi per Uefa e Fifa une kam kombetaren time ...
Kjo kombetarja e Hashimit edhe Fadil Vokrrit duhet me mesu sjelljet se si pritet mysafiri e pastaj te flasin.
 
Top