• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Koronavirusi, një shqiptare e prekur/ E konfirmon e ëma: Imë bijë është e prekur

Hera

Βιβλίο φάγος
Koronavirusi, një shqiptare e prekur/ E konfirmon e ëma: Imë bijë është e prekur
Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj.
Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali.
Top Channe
 

Lauri

Anunnak
Korona e dreqit. Ne itali filluan te izolimet e zonave. Mbyllja e Shkollave etj.
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Shqiperia duhet te mbylle portet dhe aeroportin!
Ktu tek ne as maska nuk ka, imagjino per te tjerat pastaj.
 

Marla

Let the sea set you free!
Te kesh ministre shendetsie Manastirliun dhe ministre mbrojtje Xhacken është shume shpresedhenese, futja vrapit dmth.

Gjithesesi kam idene qe mbas 2 javesh do jene publike dhe rastet ne shqiperi, nuk mund ti fshein dot me.
 

Monique

Staf në FV.AL
Te kesh ministre shendetsie Manastirliun dhe ministre mbrojtje Xhacken është shume shpresedhenese, futja vrapit dmth.

Gjithesesi kam idene qe mbas 2 javesh do jene publike dhe rastet ne shqiperi, nuk mund ti fshein dot me.
Po xhacka si do na mbroje?
 

Monique

Staf në FV.AL
ushtria shoqe.

Ne rast epidemie/pandemie protokolli zyrtar i kalon kompetencen ushtrise per kordinimin e gjendjes emergjente.
aha , te gjithe ne kembe jane ne rresht per një
aman e ti , lutuni mos vij dhe te jete e vertete ajo tabela mbi moshen....pa per te tjerat ne dhe zoti jemi ok
 
Top