• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Koronavirusi, një shqiptare e prekur/ E konfirmon e ëma: Imë bijë është e prekur

Hera

Βιβλίο φάγος
Koronavirusi, një shqiptare e prekur/ E konfirmon e ëma: Imë bijë është e prekur
Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve bëhet me dije se është edhe një shqiptare dhe njoftimin e ka dhënë nëpërmjet një statusi në “Facebook” mamaja e saj.
Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali.
Top Channe
 

Marla

Urbi et Orbi
Te kesh ministre shendetsie Manastirliun dhe ministre mbrojtje Xhacken eshte shume shpresedhenese, futja vrapit dmth.

Gjithesesi kam idene qe mbas 2 javesh do jene publike dhe rastet ne shqiperi, nuk mund ti fshein dot me.
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Te kesh ministre shendetsie Manastirliun dhe ministre mbrojtje Xhacken eshte shume shpresedhenese, futja vrapit dmth.

Gjithesesi kam idene qe mbas 2 javesh do jene publike dhe rastet ne shqiperi, nuk mund ti fshein dot me.
Po xhacka si do na mbroje?
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
ushtria shoqe.

Ne rast epidemie/pandemie protokolli zyrtar i kalon kompetencen ushtrise per kordinimin e gjendjes emergjente.
aha , te gjithe ne kembe jane ne rresht per nje
aman e ti , lutuni mos vij dhe te jete e vertete ajo tabela mbi moshen....pa per te tjerat ne dhe zoti jemi ok
 
Top