• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Korçë, turizmi nis me karnavale

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Korçë, turizmi nis me karnavaleQyteti i Korçës ka çelur sezonin turistik përmes Festivalit Ndërkombëtar të Karnavaleve.

Njerëz me kostume shumëngjyrëshe kanë pushtuar për të nëntin vit qendrën e qytetit, duke u shfaqur si personazhe nga me të ndryshmet.

Ndryshe nga edicionet e kaluara, këtë herë festa është konceptuar për t’u zhvilluar në tre ditë.

Parada këtë vit ka sjellë dhjetëra grupe shqiptare e të huaja, duke i rikthyer festës statusin e simbolit të qytetit.

/ Top Channel 
Top