• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kontributi i prijësve myslimanë në shpalljen e pavarësisë

ricky_ch

******
Pe: Titulli: Kontributi i prijësve myslimanë në shpalljen e pavarësisë

Meq niveli i argumentimit tim qenka aq i dobet une po vazhdoje ta permut dhe corodis edhe me shume kete debat.

Per te vazhduar ne permutjen dhe coroditjen e tij nje dite do dali dikush dhe te na tregoje se deshmoret e besimit islam jane shehit ndersa ata te besimeve tjere do shkojne ne xhehnem, per ta rritur orgazmen e tere kesaj do del dikush te na thote: Enver Hoxha ishte musliman, madje i fisit t'Hoxhes dhe ja cfare na beri, per ta perfunduar me coroditjen do na thote dikush se po te mos ishin te Krishteret nuk do kishim fare ne alfabet.

Pra kshu do beja mire po te ndjekja ISO-n e stilit te disave ketu. Por kush e ndjen veten institucionalist une u solla ate kujtimin qe kish lene plaku i urte Ismail Qemali nese e keni kuptuar.
Po të mos ishin të krishterët bota do të numëronte më shumë njerëz,
amerikat veriore dhe jugore nuk do të flitnin anglisht, spanjollisht e portugezisht,
indianët do të kishin shtetet e tyre, botat arabe do të ishin pa probleme,

mbretëria e Britanisë do të ishte më e vogël, nuk do të kishte
ekzistuar holokausti, nuk do të kishte ekzistuar periudha e errët,
nuk do të kishte kush ta hidhte bombën atomike...,lista është pafund,
...kurse pa shkronja kishim shkruajtur me kunja e s'ishte bërë nami.Unë e dija se ti ku eke e bëhesh kinse kritik. I njëjti thi,
po s'po mundem me ta nxënë emrin.
Të pleqnosh një punë, duhet neutralitet e jo njëanshmëri.
Me meselet çfarë ka thënë plaku, nuk zgjidhet problemi.

E njëta për prindin ku rqorton fëmijët: nëse anon kah ndonjëri
nuk ndan drejtësi!
 
Top