• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkursi nje Javor

Konkursi nje Javor


 • Totali i votuesve
  16
 • Poll closed .

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Rendesi ka te ndryshosh moj Zenepe, se nuk vazhdohet edhe ashtu me kopjim... :p
Ne fakt se kisha per ty.
E kisha per Passionin.

Nese mendon se une kopjoj silli copat dhe e mbyllim si ceshtje.
Une terhiqem nga shkrimi pergjithmone :)

Sme duket kompromis i keq, madje me i mire se sa te degjoj keto here.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Vendndodhja
вσяα вσяα
Flm,

Zakonisht kur lexon dicka momentalisht humbet ne lexim, epo asnje nga keto krijime nuk te humb, flas per veten gjithmone. Shifet pak tek 4 nje sens krijimi nga perbrenda, por kshu me mendje te ftohte kush eshte ai prind qe e godet femin edhe pastaj i rri perball ??? dua te them eshte e pamundur ngjan si nje sforcim ne krijim ky qendrimi perball gjoja une shof qaj perbrenda etj etj, nuk mund te me rrembej deri aty.

sa per te tjerat jan si deja vu disa vjecare tashme, aq shume saqe eshte bere si "lekur derri".
 

Zana1

Braveheart
Merri leje Zanes nje here se te gjeti belaja lol
Ne fakt k'tu i bien qe te te marri leje ty & co ... se Zana , nuk para influncon e as nuk i interesojne raste te tilla. Por kur nuk ke c'fare te thuash ne lidhje me temen, do te merresh me Zanen edhe ti ... pasojat e semundjes si grup . loool
 

Zana1

Braveheart
C'fare them une e ku te dhemb ty, jane dy gjera krejt te ndryshme .... shoqja qe vuan nga seksi mekanik. loool
 
Top