• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkursi i letesisë - 2017

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
pershendetje... ja tek jam serish duke ju kerkuar krijimet ..
tema kete muaj eshte shume e bukur :)
-----------Pentagrami im-----------------
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Jane. Janeeee. Duam nota dashurie, nota embelsie kete muaj. Kur? Kur?
Kur do shuam ejtjen per ca krijime
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
tema e ketij muaji eshte .........Deja-Vu

krijime njerez,krijimet po pres!!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
me sigiri po prisnit temen e rradhes..apo jo krijues??

tema e muajit ne vazhdim eshte: Mergimi i vjeshtes

e meqense ju prisnit temen une po pres krijimet...
mire ju lexofsha :)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Une kam nje propozim? Pse te mos dergojme nga dy krijime psh? ( do thoni ju edhe 1 mezi e dergoni)
Dhe sondazhet nga 2 vota.
Pse mos ta bejme prove 1 muaj? Muajin e fundit :)
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Une kam nje propozim? Pse te mos dergojme nga dy krijime psh? ( do thoni ju edhe 1 mezi e dergoni)
Dhe sondazhet nga 2 vota.
Pse mos ta bejme prove 1 muaj? Muajin e fundit :)
me pelqen si ide... :)
kush eshte dakord?
 
Top