• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Konkursi i letesisë - 2017

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
temat qenkan kot
Ne te vertete temat jane azhornuar ne kete menyre :
2.Takat e kuqe..../ Jam Kosove
3.Perkedhelja e nenes.
4.Zgjimi i pranveres.
5.Kujtoj me mall.
6.Buzeqeshje te sinqerta.
7.Pentagrami im.
8.Deja-Vu.
9.Amfibe te perbaltura.
10.mergimi i vjeshtes
11.Flamuri me i bukur ne bote.
12.Dritat e rrugeve.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
mirmegjesi te gjitheve!
Fly te kuptoj dhe pres ndonje sygjerim nga ty qe mos te mbese "kot" meqense je kritik...

paski ber sh llafe po ne fund po ti analizosh i bie qe ju vjen keq qe ka renje si teme ndaj bashkpunoni te behet si duam te jete,e nese analiza ime ishte marre nga ana pozitive ,nese keni ide evoluse ju mirepres ta bejme sa me te bukur!!
 

Fly

Larguar
Un nje llaf thash dhe ate plot sinqeritet, pjesa tjeter eshte vazhdim/pergjigje :)
Nuk dua te jap kontribut :), pertoj + ajo lloj kotesire qe eshte ketu, eshte me rrenje. Ju suksese "ne jete" dalshit faqe bardhe :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Un nje llaf thash dhe ate plot sinqeritet, pjesa tjeter eshte vazhdim/pergjigje :)
Nuk dua te jap kontribut :), pertoj + ajo lloj kotesire qe eshte ketu, eshte me rrenje. Ju suksese "ne jete" dalshit faqe bardhe :)
:) bej nje perpjekje,se ste merr shume mundim te shkruash nje poezi te bukur!
Plus te japesh nje not kritike sic dhe e ke shpreh,plus te ndihmosh dhe ne permirsim.

Mos i ulni me nota shume negative vargjet,rrjeshtat perpjekjen e atyre qe mundohen te shkruajne dicka,te drejtueses qe ben dicka falas,me shpirt dhe me mirebesimin qe do shkoje mire,dhe mundohet per me te miren.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
A me jep leje ta ripostoj?

Mos i ulni me nota shume negative vargjet,rrjeshtat perpjekjen e atyre qe mundohen te shkruajne dicka,te drejtueses qe ben dicka falas,me shpirt dhe me mirebesimin qe do shkoje mire,dhe mundohet per me te miren.
Dhe do shtoja: Cdokush iken e vjen ne forum, dikujt i del nga qejfi,tjetri se ashtu i ka punet e veta, ama ama gjerat e bukura dhe plot vlere te pakten te ruhen! C'fiton duke thene se konkursi eshte kot? Si qenka kot kur anetaret qe sjellin krijime sjellin nje cast te perjetimeve personale?!
Kemi plot tema koti ku mund te shajme, shfryhemi apo te shprehim pakenaqesite!
KETU NUK DUHET!

Suksese ne muajin ne vazhdim!
 

Fly

Larguar
Soul per mua eshte kot, per ty eshte plot + un ju referova temave jo shkrimeve, te ishte per shkrimet skapja nevin qe e di si ma mer kapja ata qe jane shum me KOT se nevi :)

Nev, me pelqen te jem negativ, mereni si te doni, po deshet kritike e permirsojeni po deshet mereni si negativitet dhe injorojeni.
Soul un e them tek tema perkatese, sthem eshte kot letersia tek konkursi fotografise.

Faleminderit per vemendjen.
Uroj mos kem demoralizuar ndonje dhe pse se besoj.
 

Fly

Larguar
Ne rradh te pare sygjeroj ti beni edukate qytetare disave nga stafi (sygjerim shoqeror) megjithese jemi mesuar me kete ketu e ca kohe, sa te vij ndonje antar i ri ta bejne mod :p
Psh Deisiy :p

Ne radhe te dyte sygjeroj te pranoni qe eshte kot :p

Si thot e doktori, po se pranove qe je i semure, nuk sherohesh dot :p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ne rradh te pare sygjeroj ti beni edukate qytetare disave nga stafi (sygjerim shoqeror) megjithese jemi mesuar me kete ketu e ca kohe, sa te vij ndonje antar i ri ta bejne mod :p
Psh Deisiy :p

Ne radhe te dyte sygjeroj te pranoni qe eshte kot :p

Si thot e doktori, po se pranove qe je i semure, nuk sherohesh dot :p
\Ahaaaaa po ajo qe the ti eshte teme tj dhe e ke ketu
http://www.forumivirtual.com/mbi-k-t-forum-122/verejtje-sugjerime-ndryshe-rreth-forumit-55122/


Une po thoja per konkursin te behet plot
apo do vemendje ti se te jane mbledh gjithe cikat rrotull :p
 

Fly

Larguar
Vemendjen se solla une, e gjeta ketu mes jush :p
Nje fjale "kot" ben gjithe kotecin te kakaris, ca faj kam une qe nje mendim i zhveshur jep kete efekt :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
lol

Hajt boll tashi se po e ekzagjeron
ne po te pyesim njerezisht ti ke pordhe o mik

pordhe kemi vete por kemi edhe respekt

:p
 
Top